| 3ly3 a întrebat:

Cand iti dai seama ca te-ai indragostit de cineva?

Răspuns Câştigător
| neBuna1 a răspuns:

Pai atunci cand. te gandesti numai la el/ea, atunci cand intra online (mess/fb ) sau il/o vezi te pierzi, ai emotii, razi /zambesti continuu, nu mai sti ce sa zici, cand il /o vezi vorbind cu un/o posibil/a partener/a smug esti geloasa/gelos! astepti sa te bage in seama, sa vorbeasca cu tinesmug, cand esti in preajma lui/ei "te dai in spectacol"vrei sa i atragi atentiablushing, cand te pui in pat sa adormi te gandesti la el/ea smug, vezi totul perfect / frumos la aceea persoana love struck esti in al noualea cer si orice mica greseala din partea acelei pers te simti cel/cea mai mare dezamagit/a smug. eu una asa sunt. si sincer chiar tin la cineva! :X si e un sientiment day dreaming foarte frumos love struck. baftapuppy dog eyes fundablushing?

16 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Eşti îndrăgostit abia când simţi că fericirea lui / ei e mai presus de fericirea ta şi singurul lucru pe care simţi nevoia să îl faci e să îi dăruieşti şi luna de pe cer dacă ţi-o cere.

| YqLmX a răspuns:

Când simţi că nu mai poţi trăi fără măcar să o vezi.

| wolder a răspuns:

Iti dai seama ca iubesti cand te gandesti doar la acea persoana, iti pasa de ea, iti bate inima cand te gandesti/ o vezi.

| forever4u a răspuns:

Te gandesti la ea/el si mereu te uiti la ea/el big grin

| mydarkestdays a răspuns:

Te gandesti numai la el si iti imaginezi cum e sa fiti impreuna

| Ando1dul a răspuns:

Atunci cand vrei sa fi mereu langa acea persoana si simti ca vrei sa fiti impreuna pentru vecie. FUNDA?

| MasterSpirit a răspuns:

Ba dar voi sunteti cretini rau de tot! Cum ba sa pui o asemenea intrebare, dar cand iti dai seama ca tie foame nu te intrebi? Sunteti ca niste roboti dracu rolling on the floor Du-te la un psiholog.

| 3ly3 explică (pentru MasterSpirit):

Mai intai invata sa scrii si daca nu ai ceva okay de spus nu te necaji sa te bagi in seama ca nu se uita nimeni... si cred ca tu ar trebui sa treci pe la un psiholog sa verifici daca nu cumva te-ai lovit la cap ...nu ai dreptul sa ne vorbesti asa! Sa-ti fie rusine!

| MasterSpirit a răspuns (pentru 3ly3):

rolling on the floor SI nu ma spui lu mata? laughing)))) Bagate dracu la somn ca tu mai mult de 14 ani nu ai, in primul rand, nu sunt sechestrat ca tine sa rup foile, nu imi e rusine cand vad terminati ca tine, ce vrei sa iti mai zic? laughing

| 3ly3 explică (pentru MasterSpirit):

Stii...in final tu dai dovada de o prostie imensa si da am in jur de 14, care-i chestia? nu sunt sechestrat ci doar puneam si eu o intrebare, nu jicneam ca un idiot...

| Maya2014 a răspuns:

Cand esti atat de absorbit/a in lumea ta roz, incat in loc sa nimeresti usa, dai cu capul de perete.laughing

| dragoilidia a răspuns:

1.il privesti
2.simti ca el este cel mai bun prieten
3.crezi in el
4.il ajuti
5.simti ca te pierzi in fata lui
6.te gandesti doar la el
7.iti este greu sa vorbesti cu el
8.simti ca nu ai putea trai fara el
Eu sper ca te-am ajutat.Dac vrei sa imi acorzi funda e ok.E decizia ta.O zi placuta in continuare!

| IuliaRoxana a răspuns:

Simti un gol un stomac, nu ai pofta de mancare, iti bate inima cand il/o vezi

| 3ly3 explică:

Toti v-ati exprimat dupa bunavoie, va multumesc mult! Chiar daca as vrea sa va ofer o funda la toti nu pot dar vreau sa stiti ca o meritati!

| Anonim7779 a răspuns:

Arunci cand el este primul gand care iti trece dimineata cand te trezesti, atunci cand inainte sa adormi te gandesti la el, cand simti ca atunci cand esti cu el te simti in al 9-lea cer si timpul trece asa de repede fara sa.ti dai seama... atunci cand il vezi vorbind cu o fata si iti este ciuda (adica esti geloasa happy ). Atunci cand te simti nasol cand nu este online pe mess/fb, iar cand intra te simti minunat happy Fundapuppy dog eyes?

| magye a răspuns:

Buna tare intrebarea
simplu cand sunteti impreuna parca totul este simplu totul este frumos esti fericita alaturi de acea persoana pur si simplu prezenta persoanei '' baiatului '' de langa tine te face sa te simti bine in preasma ei...