| Elena203me0 a întrebat:

Cand merge pe strada fac contact vizual cu alti baieti mai mari sau la fel ca mine,ma simt prost,sa nu inteleaga ca imi place de ei sau ma uit ca sunt frumosi, incerc sa nu mai fac contact vizual sau imi impun dar nu pot sa ma abtin, fac contact si cu cei care au iubite, vreau pareri, mulțumesc

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Vrei sa mergi cu ochii in pamant?
laughing
Cat timp nu te holbezi la aia care au iubitele langa ei e okwinking
Nu ca s-ar supara ei sarmanii dar se supara iubitele ca se interpreteaza uitatu' insistent in caz ca ajungi la asta laughing

| Elena203me0 explică (pentru alina2k18):

La asta ma gandeam si eu ca se supara iubitele lor

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma uit la femei si rad de ele in fata lor pentru ca unele sant urate altele arata prea bine dar e un ras asa la misto incat sa se intrebe oare ce am de rade ala de mine? Dao in plc de viata si nu baga in seama defectu asta al tau

| Adry05 a răspuns:

într-un fel mi se pare că atunci când nu faci contact vizual nici de o secundă dai un pic impresia de aroganță mai ales dacă acea persoană se uită la tine și nu întorci privirea

| corbulalbrosu a răspuns:

Ce varsta ai ''puisor''? thinking

| Sofer a răspuns:

E normal sa te uiți. Ca doar nu dai semne ca îți place de cineva. Dacă stai undeva și stai fixata cu privirea pe un băiat atunci îl placi.

| Elena203me0 explică (pentru Sofer):

Ne privim cateva secunde mergand si trecand unu pe langa altul

| Pantagruel a răspuns:

Si astepti sa vezi cine muta primul privirea?

| AmeliaD a răspuns:

Încearcă să nu te uiți insistent la ei, in rest nu o sa înțeleagă ceva greșit. E ok sa faci contact vizual cu oamenii, orice gen ar avea ei