| ălacumarfa a întrebat:

Cand sa iti incepi viata sexuala

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand te simti pregatit de acest pas si cand o varsta macar de 18 ani

| Catalinhhh a răspuns:

Salut!
Vârsta nu prea cotnează, dar este recomandabil să ai 18 ani. Cel mai importat este să te simți pregătit și cum ști asta? Când nu îți este rușine să recunoști părinților ceea ce ai făcut.
La mulți ani!

| InVPent a răspuns:

De obicei tinerii din ziua de azi și-o incep la 16-17 ani. Depinde când te simți pregătit și când se simte și persoana iubită. Dacă apelezi la... "dame de companie" nu mai contează dacă ea e pregătită sau se simte bine, tu să fii sănătos.

| Ana2333 a răspuns:

Atunci cand esti pregatit sa faci pasul asta. Si prin pregatit se intelege ca trebuie sa stii ce implica acest pas, care sunt metodele de protectie pentru a evita transmiterea bolilor, etc.

| Mihaaa24 a răspuns:

Când vrea muşchiul tău şi când te simţi "matale" pregătit.