| tonyc7 a întrebat:

Caracterul de om singuratic al unui barbat (faptul ca acesta nu are prieteni) este un motiv suficient de respingere din partea oricarei femei frumoase? Voi ce credeti?

8 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Mie îmi plac bărbații misterioși și singuratici (a nu se înțelege "ratați").

| tonyc7 explică (pentru anonim_4396):

Si prin "ratat" ce intelegi?

| Paul754880338 a răspuns:

In multe cazuri singur inseamna suficient de puternic si echilibrat incat sa nu aiba nevoie sa refuleze frustrari in galagia de pe stadion sau grupul cu care merge la bere si suficient de echilibrat incat sa nu aiba nevoie de confirmari si sustineri de la grup. Apoi termenul de "prieten" este unul foarte discutabil si alunecos. Depinde la care aspect al prieteniei ne referim. Am un prieten care este un batran intelept de la care pot asculta o opinie avizata si care ma asculta fara sa ma intrerupa, am un caine care nu imi iese din cuvant si care ma respect sau iubeste poate, pentru ca ii asigur mancarea sau prieten sunt cu unul dintre cei mai productivi si competenti angajati ai mei. Astea sunt doar exemple, nu realitate, de prietenii ce ascund subiectivism si care nu arata ca as fi un extrovertit galagios si glumet dar nici cealalta varianta (singuraticul) nu exclude asta. Depinde mai mult insa, de viziunea femeii care ar fi langa tine, despre acest aspect. Ea ar putea fi posesiva, geloasa, prietenoasa, altruista sau dezinvolta. Parerea ei, motivele ei. Nu tu trebuie sa faci cum i-ar place ei, ci ea sa te aleaga sau sa va alegeti in functie de ce sunteti respectiv ce esti.

| Valentina8 a răspuns:

"oricarei femei". Sa stii ca nu toate femeile sunt la fel, nu toate au acelasi caracter nu toate doresc aceleasi caracteristice de la barbati, nu toate vor acelasi lucruri. Unei femei i poate placea omul petrecaret, altei omul singuratic.Raspunsul la intrebarea ta, este un cateogoric nu!

| gogugogugogu a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat