| βǿβǿ a întrebat:

Care a fost cel mai romantic sarut din cate ati avut pana >acum?:"

Povestiti-mi cum a inceput acest moment si cum s-a >terminat?:" :X

Cel mai pasionant primeste fundalove struck

Răspuns Câştigător
| geo_4273 a răspuns:

Poi.big grin ...sa povestesc.Eu am o prblema cand vine vorba sa il sarut pe prietenul meu laughing(imi e incredibil de jena), dar intr-o seara cand a venit la mine acasa sa imi faca pcul el statea pe scaun si eu cu fundul pe birou nu stiu sincer ce ma apucat dar am m-am asezat in bratele lui pe scaun si am inceput sa-l sarut pe gat el in timpul acesta imi masa spatele dupa m-a luat in brate si s-a asezat pe pat am inceput sa il sarut si ne-am sarutat si ne-am sarutat laughing apoi eu m-am ridicat si am zis ca am nevoie la baie(ce moment aiurea) si atunci a venit la mine si ma lipit de peretele din hol mi-a ridicat picioarele sus si iar a inceput sa ma sarute pana cand am zis ca eu chiar am nevoie laughing si cam asta a fost(a fost primul meu sarut cu prietenul meu) laughing

4 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Romanticlaughing doamne la mine cel mai "romantic" a fost la gradi, pe bune nu glm

| MindExplode a răspuns:

Pai sigur cel mai romantic si placut a fost primul sarut care l-am primit de la persoana iubita.A fost foarte pasional chiar daca nu stiam sa sarut.happy

| Bababam a răspuns:

Cel mai romantic nu stiu. In schimb cel mai incitant a fost cand o sarutam pe tipa, iar ea vorbea cu gagicaso la telefon. Recomand! Senzatie unica, trebuie experimentat.

| iona19 a răspuns (pentru Bababam):

Ce dragutz.si eu am patit-o tongue