| mgr a întrebat:

Care credeti ca este o varsta buna pentru casatorie?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Oricand dupa 18 ani,dar nu lua varsta drept criteriu pentru o casatorie.
Intreaba-ti mai intai inima si pe urma buzunarul.
Imagineaza-te pe tine si persoana iubita peste cinci,peste zece ani.
Cu copii,cu greutati si probleme.
Rezistati?
Daca da, casa de piatra!
Daca nu..., nu.

7 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Eu zic ca dupa 18 in sus [Asa erau pe vremuri, acum s`a schimbat]. Altora li se pare o prostie, si se casatoresc de la varste fragede->14-15.16.17.
Eu zic ca 25 ar fi bine, ai terminat scoala, atunci ii perfect.

| anaservic a răspuns:

In jurul varstei de 26 de ani

| Angelofdarkness862 a răspuns:

25 ani
bine nu si pentru mine deoarece eu am sa ma distrez in fiecare noapte cu alta pana pe la 30 si ceva de ani rolling on the floor) de ce sa raman legat de una toata viata cand pot sa am una noua in fiecare noapte rolling on the floor

| ana_2324 a răspuns:

Peste 21!

| VampDiaries a răspuns:

Eu cred ca la vreo 23-24

| dyana_6840 a răspuns:

Pe la 25 de ani

| Violetta_7046 a răspuns: