| NeverHadAFriendLikeMe a întrebat:

Care e cel mai romantic lucru care l-a facut el/ea pentru voi?!

Răspuns Câştigător
| Missbabydoll a răspuns:

Mereu ii spuneam prietenului meu ca nu e deloc romantic. Intr-o seara m-a surprins. Cand am intrat in camera erau lumanarele peste tot si o melodie lenta se auzea incet. Nu s-a intamplat nimic. Toata noaptea ne-am sarutat si am adormit imbratisati. A fost cel mai frumos lucru pe care l-a facut love struck

3 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

O cina romanticabig grin

| FunkYboy a răspuns:

2 Pac sa traiasca, frate!
Stiu ca pare ciudat, am 14 ani si prietena me a venit cu mine intr-o tabara.Eu eram singur in cabana fiindca erau cabanute cu o camera. Ea a venit pe furis si s-a culcat cu mine(nu am facut cine stie ce nebunii)dar a fost minunat.

| heart.eater a răspuns:

...nebunii...si atat laughing dar nu nebunii romantice oricum