| me_4173 a întrebat:

Care este cel mai romantic lucru pe care l-ati facut?happy

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Cel mai romantic lucru, ha? ...pai, creka a fost atunci cand i-am daruit unei fete o bratarica roz pe care am cumparato de la munte special pentru ea, si i-am spus pe mess, si la scoala m-a pupat :$ si mi-a zis ca a fost cel mai dulce lucru pe care la facut cineva pentru ea big grin.A fost destul de special momentu, chiar daca dadusem 3 lei pe bratara laughing rolling on the floor. funda?

1 răspuns:
| mihai_9192 a răspuns:

Pai cel mai romantic lucru pe care l-am facut eu cred ca a fost cand am invitat o fata in parc si in vazul lumi i-am zis daca vrea sa fie prietena mea si i-am daruit un lantisor cu o jumatate de inima in care scria mihai si loredana parte cu mihai i-am dato ei iar cealalta parte mi-a ramas mie...