| alinutzacodruta a întrebat:

Care e cel mai romantic lucru pe care l-ai facut pentru el/ea?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Pt el, eu zic ca am riscat foarte mult pentru el, pentru ca ma vedeam pe ascuns cu el, fugeam de acasa numai sa fiu cu el, mergeam la el acasa, el la mine nikiodata pentru ca toti erau impotriva rel noastre...insa nu m-am lasat de el, pentru nimeni, si asta cred ca e cv romantic pentru ca am facut un sacrificiu pentru iubirea mea...fosta de faptsad

6 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

Cel mai romantic... pai incep cu ideea ca nu gatesc de fel...cand am implinit 3 anisori impreuna, i-am pregatit o cina cu mancarea sa preferata, muzica ce ne placea amandorura.camera aranjata cat mai frumos.si eu aranjata pentru el, o seara superba, pot spune perfectabig grin

| snepy a răspuns:

Orice fac pentru ea este romantic, orice face ea pentru mine este romantic, un Te iubesc, face cat 1000 de declaratii de dragoste, un Te iubesc sincer face cat tot ce este mai romantic din lumea asta

Te iubesc

| shishilik a răspuns:

A fost o chestie de moment. L-am legat la ochi cu o esarfa de-a mea care ii placea lui foarte mult, si l-am dus in locul meu special, unde ma regasesc cand trec prin perioade grele din viata. Intamplarea a facut ca sa prindem apusul, si totul cufundat in culorile rosiatice a dat un aer romantic privelistei. Nu a fost nimic planuit, dar a fost frumos.

| RappK a răspuns:

O palma si un pumn in caprolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Sabwy a răspuns:

Cred ca un simplu ''Te Iubesc Mult'' e de ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Când i-am spus că îl iubesc.
Sunt zgârcită în astfel de declarații, iar acest lucru de sinceritate este de-a dreptul un eveniment deosebit.
Nu mă joc cu sentimentele partenerului.
Pa, pa.