| Lucian_Lucian_1980_ev6e a întrebat:

As vrea sa va antreb:Care ar fi marimea ideala a penisului pentru o fata antre 14-17 ani.=]]]]

Răspuns Câştigător
| Azpilicueta a răspuns:

Mare si prost, mic si jucaus
Maxim 20 de centimetri ar fi ideal.
Degeaba i-l ai cat casa daca nu sti ce sa faci cu elhappy

| Lucian_Lucian_1980_ev6e explică (pentru Azpilicueta):

Atunci este ok.(daca antelegi ce vreau sa spun) =]]]]]

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De cand au fetele de 14 ani penis?

sau intrebi care ar fi marimea potrivita pentru tine in inchisoare daca faci sex cu o fata sub 16 ani?

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa numele tau de utilizator rezulta ca esti baiat.In primul rand fetelor de 14-17 ani nu le este recomandat sa faca sex nefiind mature psihic, dar chiar si in cazul in care accepta nu se poate stabili o "marime ideala" standard, deoarece nici dimensiunea vaginului nu este aceeasi, poate fi mai mica si stramta sau mai larguta in cazul celor care practica masturbarea intravaginala.

| mihai69 a răspuns:

Fetele nu au penis! au vagin și clitoris!
(mă rog, de fapt, dacă sunt deștepte... pot avea câte vor! și de toate mărimile și culorile).

| TeeaCup a răspuns:

Sub 20 cm sa nu accepti.

| Lucian_Lucian_1980_ev6e explică (pentru TeeaCup):

Ce gluma buna, sa nu o mai faci!