| anonim_4396 a întrebat:

Care e varsta ideala sa te casatoresti? Dupa parerea voastra?hee hee

Răspuns Câştigător
| Carmen a răspuns:

Ideal pentru mine ar fi 24-25 ani.dar nu conteaza o varsta exacta, ci sa te simti tu pregatita pentru acest pas. poti sa te simti pregatita la 18 sau la 35 ani.

17 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ideal ar fi sa nu te casatoresti,la urma urmei nu-ti trebuie un act ca sa arati unui om ca-l iubesti si nici nu-ti ofera stabilitate, intrucat exista minunata institutie sociala numita divort.
Daca e musai, ideal ar fi dupa minim 25 de ani, cand esti deja realizat/a profesional si esti independent/a financiar.

| NickiMinaj a răspuns:

Dupa 30 de ani sau niciodata ( varianta ideala)

| baru a răspuns:

Sall. 25, ani, este varsta perfecta. Atat pentru a aduce pe lume un copil, cat si pentru viitorul cuplului. Pa!

| Elysssa a răspuns:

25 ani.

| RoXxy a răspuns:

30 e perfectlaughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

25-26-27hee hee

| rapa a răspuns:

Cand... iubesti

Răspuns utilizator avertizat
| Andreutza1998 a răspuns:

Scurt si la obiect! 25 ani minim. Funda, pls

| dolcEE a răspuns:

26-30.

| Tymycy a răspuns:

Multumesc dragilor big hug As da si voturi dar nu imi permitesad

| 0ffliner a răspuns:

Intre 22-25 (fata) 23-26(baiat)

| GigglesToDay a răspuns:

Ce 22:O never trebuie si distractie 27-28:X

| Sexiest a răspuns:

Dupa 23

| bybyka_7356 a răspuns:

22-25 zic eu ca sa ai timp si de copiihappy

| Georgellllll a răspuns:

23-30