| curiosDeCeSeIntampla a întrebat:

Care este cel mai frumos cadou pentru o fata?

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Un suflet cald si o inima fierbinte.big grin
Depinde si de gustul fetei, sunt fete care sunt fericite pana la lacrimi pentru o floare(asa ca minebatting eyelashes )

si fete care strimba din nas, in cazul asta cadoul perfect e cartea de credit...laughing)

| Analytical a răspuns:

O fiinta care s-o iubeasca mai presus de orice.

| Onn3 a răspuns:

Un" te iubesc" spus din inima pentru o fata romantica si un car de bani pentru o profitoare!

| MrsDraguttza a răspuns:

O rochie, fusta, sau o bluzita
o geanta
un inel
lantisor
bratara

| LoL2000 a răspuns:

Pentru mine cel mai frumos cadou este CIOCOLATA :X o ador si prefer sa primesc asta in loc de flori, rochii bijuterii, nu.s fana happy

| KittyKit a răspuns:

Buna.Dragul meu, nimeni nu iti poate raspunde la aceasta intrebare in afara de ea..Fiecare fata are gusturi diferite. Orice cadou poate fi minunat in felul lui...Nu trebuie sa fie scump ca sa fie frumos si apreciat. Daca fata tine la tine, chiar si o simpla floare poate fi un dar frumos.SUCCES :*

| roxyflory a răspuns:

Pentru mine si o simpla floare valoreaza mult, nu stiu un inel o bratara ceva care poate sa reziste mult tim eu una nu as vrea parfumuri, bluze, genti, etc ca ori se consuma ori se deterioreaza repedehappy

| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Pt? Ce ocazie? Ca depindehappy

| N0kia a răspuns:

Un ursulets si un buchet de flori

| FrumosSiDulce a răspuns:

Vibratoru