| Raul a întrebat:

Care este pentru voi cel mai romantic gest pe care persoana iubita vil poate face voua? (voi fiind intinsi pe >pat):"

24 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un sarut pe neasteptate.

| psiholoaga a răspuns:

Ai fata pe pat si tu stai aici sa ceri sugestii?tongue Cred ca sa ma mangaie cu ceva, o pana, o floare, o esarfa.

| SweetCandy a răspuns:

Sa inteleg ca te referi la un gest sexual... daca stau intinsa pe pathee heenu?big grin

| SweetCandy a răspuns:

Ee...nu nu nu...nu transformam site-ul in unul pornorolling on the floor
deci... o imbratisare calda cand stam la tv, la un film rromantic si apoi un sarut dulce...eee...si gata...ca ajungem prea departerolling on the floor

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Un sarut ar fi perfect love struck

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Mie una mi-ar place sa imi spuna cat de mult insemn pentru el si cat demult ma iubeste chiar ar fi un gest romantic

| M.J. a răspuns:

Sa imi zica cum imi zice de obicei, dar pe neasteptate(si nu neaparat sa stau intinsa pe pat):"te ubec fa nebuna mea"

| inna a răspuns:

Sa ma sarute pe gat laughing

| alexam a răspuns:

O imbratisare, pentru toata noaptea! big grin

| alexdop21 a răspuns:

Sa imi aduca o bere big grin! laughing rolling on the floor

Nu cel mai frumos lucru a fost cand mi-a spus ca nu mai e sapun la baie! big grin laughing

Ce caterinca naspa, cred ca momentul in care ne-am hotarat sa ne mutam impreuna big grin :X, bineinteles ca nu am facut-o dar oricum ...gestul conteaza

| liliana83 a răspuns:

Pai atunci cand adorm pe pieptul lui e cel mai romantic gest. ca nu se intoarce cu spatele dupa ce am facut amor.happy

| asya a răspuns:

Sa rupa patul cu minelaughing

| madutz90 a răspuns:

Sa fiu intinsa pe pat!? Hmmm...Sa se urce pe mine!laughing Nu va ganditi la prostii ca nu-i tot raspunsul! Sa se urce pe mine ca sa-mi dea un sarut pe frunte :p ce poate fi mai romantic? Dupa asta nu mai stiu ce se va intampla whistling

| naya a răspuns:

Inna.si cu gatul asta.devil

| iuliana21 a răspuns:

Sa ma sarute...toatahappy

| Raul explică:

Orice gestlaughing(poate sa te si ude cu sampanie)laughing)(si apoi sti si tu ce se intamplalaughing)

| Raul explică:

Hei, hei, hei am zis ca nu ma uit la tampeniile alea!

| Raul explică:

,, nu ai pe nimei doar familia ta si o mana de fratzi ca sa ai cu cine sa te imparti,, CIA- culoarea banilor(sau zbor la joasa altitudine)laughing...nu am nici o fatacrying singur singurellaughing

| Raul explică:

Eu nu am o pers. iubita deci sa nu va asteptati la ceva de la mine k?laughing)

| TeoIonela a răspuns:

O vaza sparta in cap dupa ce am adormit dimineata....glmbig grin

| girl16flo a răspuns:

Sa-mi spuna ca ma iubeste mult....si sa ma sarutehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se arunce de pe sifonier pe mine incercind trainicia aripioarelor absorbantului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu da cu gaz si nu ma arunca din pat, o sa fiu ok!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.
pai.
sa ma imbratiseze si apoi sa ma sarute.
ar fi ceva romantic. happy