| Rukhsandra a întrebat:

Care este povestea voastra de dragoste? cea mai frumoasa poveste este premiata cu o fundita tongue

Răspuns Câştigător
| soricica a răspuns:

Ooof povestea mea este cam incurcata, dar[zic eu] si foarte frumoasa pentru ca am trecut prin multe impreuna:X
Totul a inceput intr-o vara[2008]. Am fost cu un baiat[18 ani] si ne-am despartit din cauza lui, ca era cam doritor de bautura si in ultima vreme umbla mai mult beat decat treaz si astfel ne-am despartit.
Eeeh si cum eram eu, cica indurerata ca am tinut la el, hai sa imi fac de cap. M-am distrat toata vara, timp in care actualul iubit se tot uita dupa mine si ma tot "urmarea".
Si uite asa am ajus in ziua de 14 septembrie 2008 [nu am sa uit aceasta zi niciodata, indiferent ce se va intampla]. Ce m-am gandit eu, hai sa ne facem de cap, asa ca in ultima zi de vacanta. Am fost noi la terasa, hop si el. Am plecat in parc, hop si el. Ne-am asezat pe bancute, hop si el pe bancuta din fata noastra [la o distanta destul de mare]. In fine, asa a tinut-o toata seara, unde mergeam noi hop si el. Eu nu l-am bagat in seama, de fapt nici nu il observasem.
Eeh si cum povesteam noi pe bancuta aia tot felul de prostii, se pune un destept si imi aduce aminte de baiatu de care m-am despartit in vara. Eu daca am tinut la el, cu defecte fara defecte am tinut la el, normal ca am pus botu. Nu stau mult cu botu pus ca vine domnu [iubi] cu pretextu ca vrea un foc [cu toate ca el nu fumeaza, dar ce vrei...], i-au dat astia si toti ne asteptam sa plece, dar ce credeti ca a facut? Se pune langa mine si ma intreaba discret cine a indraznit sa ma supere. Ma uit eu la el si i-am povestit [cu toate ca nu il cunosteam, desi imi e vecinbig grin], iar el bineinteles ma consolidat. Toata seara a stat numai cu mine dandu-mi sfaturi, sa nu mai sufar dupa unu si dupa altu.chestii de genu.
Cand sa plecam, eu deja ma intelegeam bine cu el. Bine am facut cunostinta, eu am ramas masca atunci cand am auzit cine e si unde sta [parca zici ca eram venita de pe alta planetalaughing]. Asa si cum ziceam, cand sa plecam acasa, el s-a oferit sa ma conduca acasa, eu hai pe jos, el nu ca hai ca te duc acasa cu masina. Pana la urma a facut ca mine, m-a condus acasa pe josbatting eyelashes. Pe drum am tot vorbit de toate prostiile posibile. Cand am ajuns acasa, vreau sa zic ca a fost primul care desi ii placea de mine nu s-a intins sa ma sarute sau macar sa ma pupe, mi-a spus doar noapte buna si atat.
Eu, bineinteles, am crezut ca suntem prieteni, dar de fapt el vroia sa se apropie de mine. Si ceva in genu am tinut-o cam o saptamana. Pana cand, mergeam spre casa si el ma opreste imi cere numarul [eu i l-am dat, ca de am zis ca imi e amic]. Seara ma suna si ma intreaba daca ies, eu ce puteam sa zic... "Da". Vine si ma ia de acasa cu masina, sincer mi-a cam fost frica sa ma urc in masina, dar pana la urma am zis ce-o fi o fi [eu cam risc de fiecare datatongue]. Ne-am plimbat noi cat ne-am plimbat, si deodata ne-am oprit langa un copac, era mai intunericbatting eyelashes, si ne-am pus la discutii, dar nu ca de obicei despre toate prostiile acum vorbeam despre lucruri putin mai serioase. Si cand deodata simt ca se apropie din ce in cel mai mult de mine, si de abia atunci l-am vazut cum aratadrooling:X. A dat sa ma sarute, dar ce eu eram prosta sa il refuz la ce mama de bunaciune aveam langa mine.eeehee.
Si asa am pornit relatia noastra:X. Am facut destule prostii in primele luni, dar dupa cand am inceput sa tin la el. m-am potolit.
Prima si singura cerata pe care am avut-o vreodata de cand suntem impreuna, s-a intamplat joi. Ca el ar fi auzit ca eu stau cu inca un baiat si pe el l-a cam ros gelozia[pai cum naiba, dupa 1 an jumate cred si eu] si ne-am certat rau de tot. Eu incercam sa ii explic ca nu am nici cea mai mica legatura cu baiatu respectiv, el nu si nu. Si nu ne-am mai vorbit pana azi[sambata] cand ma suna. Dar intre timp eu am plans in fiecare seara, treceam pe langa el si il tratam cu indiferenta, dar in sufletul meu muream ca ne-am certat. Eh si ma suna azi si ma intreba unde sunt. I-am spus si ma pune sa ies afara. Ies eu, intru in masina. Mergem acasa la el si ne punem si discutam serios problema. Va jur ca nu am mai vazut asa ceva niciodata. Se uita in ochii mei si eu in ochii lui, ma certa, iar ochii lui erau rosii si inlacrimati si deodata imi spune "Ma tampito tu stii cat de mult te iubesc eu pe tine, esti prima si singura la care am tinut atat de mult si am iubit-o si o iubesc asa de mult". In acel moment am inceput sa plang. Dupa o tacere de 1-2 minute, vine langa mine, ma ia in brate, ma saruta si isi cere iertare ca nu m-a crezut.
Sincer pana acum stiam ca ma iubeste, dar nu asa de mult.
Am uitat se mentionez, eu am 17 ani, iar el 24 anibig grin[varsta nu conteaza, ci doar sentimentele].
Bye:* iubiti-va multbatting eyelashes

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu stiu daca povestea mea e cea mai frumoasa, dar pentru mine e, in plus e speciala pentru mine personal...
totul a inceput cand eu aveam 13 ani si ceva, m-am indragostit nebuneste de un baiat de 18 ani jumate... ce sa zic, glumet, mai vagabontel, cu tupeu, genul de baiat care se distra si nu avea relatii serioase.Prima oara l-am vazut pe strada lui, am fost pe acolo la o fosta colega care era vecina lui, l-am vazut si m-a atras din prima clipahee hee; ce stiam eu pe atuncihee hee... el tot se baga cu mine in seama dar stiam ca doar glumeste si mergeam pe str acolo la el doar sa il vad, cu pretextul ca merg la colegalaughing;
Timpu trecea, zilele treceau, dar noi tot eram in stagiul de amici dar eram ca si cum am fi fost impreuna, ma conducea acasa, ma pupa pe obraz, ma lua in brate, etc... mi-a cerut prietenia dar nu am acceptat ca stiam ca el doar glumeste cum glumea cu mine asa facea si cu altele, poate cu mine era ceva mai specialhappy. el a fost plecat in Spania un timp, apoi iar a venit si mereu ma suna de dincolo si cand il vedeam imi batea inima de numahee hee, stiam ca o relatie cu el nu are rost ca el nu e genul care sa aiba relatii serioase, ma multumeam sa vb cu el, sa il vad, sa ma mai pupe si sa ma imbratiseze.Credeam ca va trece repede indragosteala dar nu a fost asa, mereu eram cu gandul la el si il iubeam tot mai mult desi nu eram pe bune cu el.IN fine, el a fost plecat si venea tot la 2-3 luni acasa si vb cu el; pana cand a venit ultima oara acasa de dincolo, a zis ca nu mai pleaca, m-a cautat sa ne vedem, eu l-am refuzat, dar m-am intalnit cu el din intamplare intr-o zi si am simtit un fior pe sira spinarii cand l-am vazut.
Simteam cum tot mai mult il iubeam si el se tot dadea la mine cica din gluma, dar asa din gluma suntem si azi impreuna happy. Am acceptat sa fiu cu el in august 2008 si de atunci am ramas cu el, toti ziceau ca nu ma merita ca ma ca lasa, dar nu a fost asa;\
chair daca am mai fost noi despartiti tot impreuna am ajuns sa fim, era familia mea impotriva relatiei dar am luptat pentru noi si pana la urma au acceptat situatia cand au vazut ca nimic nu ne desparte.Parca pe zi ce trece il iubesc tot mai mult, eu am 16 ani jumate iar el are acum 21 jumate dar varsta nu ne sta in cale; am petrecut momente super cu el, de fiecare data cand il vad tot mai mult il iubesc si acum ne intelegem de minune!

| Flav a răspuns:

Ce romane de Shakespeare mai sus. Dac-o spun, i se duce din romantism si oricum n-o sa etalez pe Internet acest amanunt, pentru o fundita, unui nick ubyta. Oh, yeah.rolling on the floor

| Rukhsandra explică:

Ms pentru toate povestile voastre...sunt foarte frumoase happy

Răspuns utilizator avertizat
| secretdiscret a răspuns:

Pfff...Intr-o seara am mers cu niste prieteni la o discoteca dintr-un sat de langa orasul nostru. unul dintre prieteni tot imi vorbea despre unul care e cel mai tare acolo, prostii stiti, cum e. ajungem colo, ne face cunostinta cu el mai cu niste prieteni de-ai lui stam, ne distram eu ma cuplez cu altu, dansez ma sarut ma conduce afara, la plecare.in tot acest timp el statea cu prietena langa el si ma privea.va dati seama deja ce fel de baiat e.Seara urmatoare iar mergem acolo la discoteca de data asta doar eu cu pr celei mai bune pr ale mele.stand amandoi la masa, vine si el, sta de vb cu noi, glumim una alta, iar cand sa plece ii sp prietenului prietenei mele ca il lasa cu iubita lui, referindu-se la mine, si iese afara.prietenul meu, adica cel al prietenei mele, striga dupa el si spune ca eu cu el suntem doar prieteni.Aici incepe tot.seara urmatoare este majoratul pr meu si mergem iarasi noi doi la disco, prietena mea fiind plecata din orastonguepr meu s imbata si ii sp lui,(iubitului)sa aiba grija sa nu se ia cineva de mine. Dupa asta el(iubitu)vine la mine ma ia in brate, dansam si imi spune sa iesim afara sa stam de vb.Ne-am cuplat, dar la inceputul rel nu prea ne dadeam interes cel putin el caci eu deja incepusem sa tin la el din prima zi...
Ne certam foarte des, nimic nu mergea binedesii asta a fost cred ceea ce m-a facut sa il iubesc. dupa trei luni de relatie el pleaca in austria, cand vine ne impacam, asta fiind dupa o luna in care nu am vb deloc dupa care plec eu o luna si ceva in care l-am sunat eu de 2 ori.cand am venit acasa ne-am impacat iar pana cand eu a trebuit sa ma mut din oras la o alta scoala.
Dupa 4 luni in care am stat despartiti, el a facut primul pas si ne-am impacat.asta fiind prin ianuarie.Tot prost mergea rel noastra, vorbea foarte rar la telefon desii acum parca isi dadea mai mult interesul fata ca in trecut, ceea ce imi dadea incredere.

Dupa 3 luni adica prin martie ne despartim iarasi pe motv ca mi-a cerut sa facem sex, iar eu am refuzat deoarece nu mai puteam avea incredere in el.
Dupa vreo 2 saptamana, eu m-am imbat in internat, il sun si ii strig ca il iubesc mult, si il injur cand imi spune ca si el. A doua zi il sun sa imi cer scuze, si il mint ca nu e adv ca il iubesc.

Dupa ceva timp intru pe id lui, stiindu-i parola iar el de pe id unei foste iubite de-a lui imi spune sa ies ca vrea sa intre el. ii spun sa ma sune sa verific daca e el, ma suna, si imi spune ca nu vb cu betivance. mi-am dat seama ca se impacase cu ea.

Eu il iubesc mult, dar nici acum nu mai suntem impreuna, nu stiu daca vom mai fi vreodata si cu toate ca a fost asa de urata relatia, am simtit cu el ce nu am simtit cu nimeni, am plans pentru el cum nu am plans pentru nimeni si inca sper sa fi cu elcrying