| Loly a întrebat:

Care este povestea voastra de dragoste? Cea mai frumoasa primeste funda. Dar nu din alea copiate de pe net.

3 răspunsuri:
| roxycool a răspuns:

Pai:
el a venit nou in clasa noastra ( pe a 3 acum is pe a 4) si toate fetele erau innebunite dupa el mai putin eu dra dupa aia a inceput sa imi placa de el si m-a intrebat cel mai bun prieten al lui daca vreau sa fiu cu el si am zis da si de atunci pana acum ne-am sarutat de 7 ori nu te mira si vineri m-am despartit de el si acum il mai iubesc si el nu stiu cred ca da ca tot ma ia de mana imi da palme la fund si chesti funda? plzz

| Hohenheim a răspuns (pentru roxycool):

Poveste de adolescenti/copii =/= Poveste de dragoste.

| adi227 a răspuns:

Buna am cunoscut o fata complet accidental (am lovito cu o minge de fotbal) mie mi-a placut de ea de cand am vazut-o cand am lovito s-a suparat pe mine sad am mai trecut pe langa ea si pana la urma cand am inceput sa trec pe langa ea de trei ori can o vedeam pana la urma o data a inceput sa rada si m-a intrebat ce vreau eu fiind hombre i-am spus ca vreau sa fiu cu ea si ea a zambit am fost impreuna 5 ani dupa s-a mutat in franta