| Swae a întrebat:

Care-i cel mai dubios film porno pe care l-ati vazut vreodata?

16 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Probabil am vazut toate dubioseniile dar cel mai dubios era unul cu o tipa care isi capsa labiile cu un capsataor din ala de se foloseste in fabricile de mobila pentru prinderea tapiteriei.

| RAY a răspuns:

Caligola (1979)

| LPCTSTR a răspuns:

Pot spune ca 2girls1cup... am ramas cu niste sechele.

| Swae explică (pentru LPCTSTR):

Ala il stiu de cand aveam 7 ani.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Swae):

Auci.

Răspuns utilizator avertizat
| DarthNiger a răspuns:

Am vazut acum cativa ani un videoclip porno cu o tipa care isi introducea bile din acelea Dragon Ball in fund sau in vagin, nu mai tin minte care din aceste doua folosea sa faca asta si apoi incerca sa le scoata singura fara maini fara nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate cele asiatice, mă fac să mă simt nașpa, tipele alea zici că nu se bucură deloc de act.

| Swae explică (pentru anonim_4396):

Ma zgarie pe creier cand le aud.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Swae):

Și pe mine.

| Lucian4 a răspuns (pentru Swae):

Adjudecat: asiaticelelaughing)

| 123456off76 a răspuns:

Când s-a câ#@t după ce a avut orgasm =l)