| Anonima6789777 a întrebat:

Care sunt șansele sa rămâi însărcinată dacă doar te ai jucat cu chilotii pe tine cu un alt băiat? Iar atunci când a dat chilotii la o parte s-a jucat cu prezervativ dar nu a intrat înăutru. P s sunt virgina

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Joaca cu un penis in erectie poate sa duca la accidente si sa ramai gravida.
Spui ba ca ai avut chilotei pe tine, ba ca s-au dat la o parte.

| Goete a răspuns:

Sansele sunt cam la fel ca cele ale Sfantei Maria

| timidu89 a răspuns:

Din 93 virgina? laughing Si sa nu stii ca doar daca ejaculeaza in vagin poti ramane gravida? Nu cred asa ceva.

| Anonima6789777 explică (pentru timidu89):

De ce nu sunt? Nu am avut niciodata contact propriu zis

Răspuns utilizator avertizat
| Willis a răspuns:

Șanse zero.
Și virgină, și cu prezervativ, nu ai cum să rămâi.

| gogugogugogu a răspuns:

Sansele sunt zero.

| Anuskaa a răspuns:

Din moment ce esti virgina, cum vrei sa ramai gravida?