| denisa_2911 a întrebat:

Cat conteaza sexul pentru voi intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| liz23 a răspuns:

Conteaza..nu in procente dar nici zero.Mult mai mult conteaza sentimentele intre cele doua persoane iar sexul sa fie o completare intre ei.

18 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Pai sexul in relatie conteaza cam 50%

e important. aproximativ

| cioko19 a răspuns:

Buna!

E important, dar fara sinceritate, respect si iubire.nu ajungi nicaieri.

O seara placuta!

kratos
| kratos a răspuns:

Sexul 0%... dar dragostea peste 90% tongue

| lostcontrol12 a răspuns:

Cam 60%.in rest pentru mine sentimentele conteaza.laughing

| vlad91 a răspuns:

Destul de multhee hee

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Sexul conteaza destul de mult, dar asta dupa ceva timp, dupa ce va cunoasteti bine, cel putin 2 luni. Nici sa o faci dupa 2 saptamani nu e bine.

| ayddyshhmee a răspuns:

Konteaza si sexul. happy

| ForeignO a răspuns:

100% daca nu o faceti ...makar o data pe luna ....baiatul o sa se pliciseasca...si o sa acute pe altcineva

| danim7 a răspuns:

Nu prea conteaza...atat timp cat sunt cu persoana care o iubesc si care ma iubeste e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In relatia cu colegul de banca, zero.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pentru mine este pe ultimul loc. Am nevoie în primul rând de mulțumirea și împlinirea sufletească, dragostea trupească vine de la sine, nu trebuie cerută sau furată ori impusă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel de mult cat conteaza si sinceritatea, intelegerea si iubirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mult dar pentru tine

| Lucifer666 a răspuns:

Eu cred ca sexul nu ar trebui sa conteze prea mult intr-o relatie. Nu sexul este definitia dragostei. Daca acea relatia voastra este una serioasa nu ar trebui sa va ganditi la SEX. Chiar daca baietii numai la asta se gandesc. Eu de exemplu niciodata nu m-am gandit cum sa fac sa ma culc cu pretena sau ceva de genu. Cand ma uit la o fata, cu fustita scurta, decolteu de parchezi masina, atunci ma gandesc la sex.

Deci, nu ar trebui sa conteze prea mult sexul intr-o relatie de dragoste frumoasa si seroasa. Daca partenerul sta cu gandul numai la asta, inseamna ca nu tine la tine, mai degraba ar vrea sa ''ti-o puna ".

Hai bye-bye.

| panga a răspuns:

Depinde de la cuplu la cuplu...intr-o relatie adevarata eu zic ca nu ar trebui sa existe sex ci doar dragoste...

| IOana_9560 a răspuns:

Nu happy
pentru ca o relatie nu se bageaza numai pe asta straight face...

| raluczuk a răspuns:

Conteazahee hee

| tuflure a răspuns:

Consider ca sexul face parte din orice relatie serioasa (deseori e si pentru distractie, ceea ce e destul de dureros). E destul de important doar in cazul in care partenerii se iubesc cu adevarat, se respacta reciproc si au incredere unul in celalalt.
Pentru mine e important, dar nu foarte important, pentru ca daca devine o necesitate am putea sa uitam de fapt sa ne iubim sincer. Asta e parerea mea!
te pup