| I'mPerfect(a)! a întrebat:

Cat credeti ca puteti astepta dupa o iubita virgina pana la prima ei 'noapte de dragoste'? Desigur, in cazul in care va atrage si o iubiti!

Pot raspunde si fetele cat li se pare lor normal sa isi faca iubitul sa astepte! Sau cat i-au facut sa astepte!

10 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Pai cred ca depinde foarte mult si de varsta lor si de cat timp sunt impreuna. Cam 2 ani cred ca ar fi suficient in caz ca fata are 17-18-19 ani. Dar atata timp cat o iubeste o asteapta cat e nevoie, mai ales trebuie sa ii demonstreze lucrul asta, sa capete incredere in ea, in relatia lor.

Si acum un caz real: Prietena mea cea mai buna avea 19 ani cand a inceput relatia cu iubitul ei, el avand 20. A asteptat-o 1 an si 8 luni, fara sa o preseze ci doar i-a demonstrat cat de mult o iubeste. Se iubesc mult, sunt de 3 ani impreuna, si la vara se casatoresc.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Pai daca o iubesti o astepti pana e ea pregatita. mie una, nu mi-a zis niciodata iubitu s afacem sex, totul s`a intamplat intr-o seara, ne-a luat valu happy

| selfish lover. a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat poti sa o astepti pana cand ea se simte pregatita.
Daca vei grabi lucrurile nu cred ca o sa ai niste rezultate favorabile, ci din contra ( acum depinde si de fata ).

| Alina a răspuns:

Poi daca o iubesti cu adevarat astepti pana va fi ea preagatita happy

| ingerell a răspuns:

Depinde de tine cat astepti
am avut care au asteptat, s-a terminat si relatia si nu au primit, iar ultimu cu care sunt si in prezent nu prea a asteptattongue
vezi? depinde de tinetongue

| floflory a răspuns:

Daca acel baiat o iubeste cu adevarat va astepta oricat ar fi nevoiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alisa@ Frumoasa poveste happy Bravo lor.

Cine il pune sa astepte? Nu ii convine = nu tine la tine.
[ Daca nu esti pregatita nu esti, nimeni nu te poate obliga sa iei astfel de decizii ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-a facut sa o astept 9 luni happy dar a meritat! Daca o respecti si o iubesti nu o obligi sau o santajezi, lasi totul sa vina de la sine sau pe aproape tongue.

| 3udoareu a răspuns:

Eu sunt virgina ( 17 ani jum) si el are 19. initial am vrut sa il pun sa astepte 4-5 luni dar am constatat ca nici eu nu pot sa mai astept dapai el asa ca. avem 2 luni de relatie si vreau sa o fac cu el happy