| nonameuser a întrebat:

Cat de diferita este gandirea fetelor fata de cea a baietilor cand e vorba de o relatie?

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

La modul simplist, baietii vor in primul rand sex, fetele vor in primul rand sentiment. Fiecare relatie este diferita si sunt o multime de nuante si de alte interese care influenteaza gandirea celor doi parteneri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toti baietii gandesc la fel si nici toate fetele nu o fac, la randul lor. Pe cand tu, la randul tau, nu o faci deloc.

| devor a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu toti baietii gandesc la fel si nu totj vor doar sex.De exemplu eu am 15 si iubitul meu 17 si se gandeste numai la binele nostru. Daca unul dintre noi are vreo probleme ne gandim cum sa facem ca sa ne fie bine amandurora.

| anonim_4396 a răspuns (pentru devor):

Aici ar fi venit doar un "Q.E.D" daca nu ar fi existat limita minima de caractere pe TPU.

| 4343gddhkied a răspuns:

Uneori baietii pun mai mult suflet. Gandirea difera in functie de varsta, daca el are vreo 20 sa zic, ea 15 e logic, ca gandeste altfel baiatul si poate mai ok. Fetele, depinde sunt unele fete pe care viata le-a "incercat" de la varste fragede facandu-le sa se maturizeze. Nu poate nimeni sa iti dea un raspuns concret. Sunt baieti care sunt maturi si pun suflet sau nu si fetele sunt la fel. Chaiar daca sunt fata, eu zic ca unii baieti gandesc mult mai matur si diferit de fete.