| DannaK a întrebat:

Cat de mult sunteti dispusi sa va sacrificati din dragoste?

Răspuns Câştigător
| VoiceWithin a răspuns:

Hey!
Sunt dispusa. sa merg pana in panzele albe daca e nevoie happy...
Am facut sacrificii pentru o persoana, extreme, mai ales pentru varsta mea. Desi cand dai prea mult, cam tot tu suferi pana la urma.
Parerea mea este ca mai bine dai jumatate si astepti si cealalta jumatate de la el/ea sa fiti egali happy. Nu e ok cum am procedat eu. dar ce sa faci daca dragostea te prosteste si te urca pana la cer sa numai poti vedea totul detaliat.

11 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Sincer as fi dispusa sa ma sacrific oricat de mult pentru a fi totul cat mai bine, insa pentru asta ar trebui mai intai sa si merite si aceea persoanahappy

| doc69 a răspuns:

Pana la capat altfel cum?

| Neinteresantul a răspuns:

La inceput deloc. Apoi cate putin, putin. Cine zice ca "tot" ori n-a iubit ori n-a fost inselat/a. Cat pui in joc, atat ai de pierdut.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Pai depinde de cat de mare este dragostea si de persoana respectiva!
O zi buna!

| Vix999 a răspuns:

Eu sunt de parere ca daca e sa fie...merge de la sine. happy
Daca fac ceva pentru ca alegerea mea este sa pun iubirea inaintea altor decizii...prin definitie nu este sacrificiu happy Daca nu simt ...nu fac deci clar nu e iubirea asa mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sacrifica totul din dragoste, am intalnit cazuri. Dar esti oare gata sa pierzi totul? Pana sa sacrifici, pune-ti intrebarea: Esti pregatit sa pierzi ce-ai sacrificat?

| DannaK explică (pentru anonim_4396):

Eu de exemplu acum nu as fi dispusa sa pierd totul pentru dragoste. pentru o alta dragoste daca ar fi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru DannaK):

Depinde si cat sacrifica persoana pe care o iubesti. Am o intrebarea: Daca persoana pe care o iubesti sacrifica totul pentru tine, tu esti dispusa sa faci la fel?

| DannaK explică (pentru anonim_4396):

Da. Sunt o persoana careia ii place sa sacrice din placere, nu cu efort

| Ichnat a răspuns:

Cam cat e dragostea de mare tongue

| chazz a răspuns:

Foarte mult.dar mereu este egal cu 0.