| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Cat la % din relatiile de dragoste se termina repede?

7 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Si tu crezi ca se apuca acum cineva sa faca vreun studiu/sondaj pentru tine?
Despartirile apar din "n" cauze, iar asta difera de la caracter la caracter, fiecare ce suporta la celalalt si ce nu. Nu vei stii nimic concret.winking

| corina8508 a răspuns:

65%.cam asa.in ziua de azi mai toate se termina repede

| Any_6060 a răspuns:

Depinde cat e de mare dragostea. tongue
Categoric si intelegerea, respectul, sinceritatea. factorii cei mai importanti intr-o relatie tongue.

| caius a răspuns:

70%

| Ella_4255 a răspuns:

O mare parte trebuie sa recunoastem ca in ziua de azi intalnesti si cupluri care au fost impreuna 1 saptamana sau mai putin sunt multe na pana in 60- 70 % trebuie sa fie. Si ce sa mai ocolim ca pana la urma orice relatie care nu duce la casatorie e doar o alta rana in inimile celor 2. Asta e fiecare isi va gasi perechea mai devreme sau mai tarziu dar asta depinde doar de noi! Papa sper sa ai noroc in dragoste si sa nu suferiwinking

| emokid_1733 a răspuns:

50%.

| KentGG a răspuns:

100%100