| ZEN15 a întrebat:

Cat timp rezista pestii fara oxigen in acvariu? Scuzati categoria dar e cea mai activabig grin

Răspuns Câştigător
| Outspoken2 a răspuns:

Buna.Asta depinde de peste de exemplu unii pesti pot sta mai mult la suprafata, pe cand altii mai putin.Bineinteles si eu nevoie de oxigen de aceea mai ies putin la suprafata pentru a se oxigena. Uite un site in care poti vedea probleme de sanatate la pesti:http://www.cautveterinar.ro/......89.html.Un an nou plin de impliniri!

1 răspuns:
| ღNameღ a răspuns:

Pestii obisnuiti cam.2 zile
Pesti de rasa Beta nu au nevoie deloc de oxigen, este singura rasa