| bernaaaaa a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca un baiat sa ma iubeasca(fara sa-i spun)? va rog... Ajutati-ma! funditaA

Răspuns Câştigător
| AAAlexutzAAA a răspuns:

Draga berna, sie eu sunt in aceeasi "BELEA" eu plac un baiat dar el nu ma place. Din cauza unor prieteni mai "BUNI" ai amandorura a aflat ca il plac. A fost oribil... Dar acum suntem la scoala si el e la parter si eu la 2 este o distanta destul de mare dar am 2 prietene in clasa cu el care imi dau detalii.De genu:Ce face.Cu cine sta.Si chestii...Stau cu ele ca sa fiu in preajma lui dar stii daca vezi ca te ignora nu merita sa faci mari eforturi dar daca cu adevarat il iubesti vezi sa nu se prindda ca eu acum de cate ori imi zice buna ma inrosesc si fac ca toate alea oriunde a-si fii.DECI intereseaza-te despre pasiunile lui mai degraba fa-ti un oracol si intreaba tot ce te intereseaza la mine a mers.Succes si ai grija!:*

4 răspunsuri:
| Amy90 a răspuns:

Buna,

Incearca sa fi mereu prin preajma lui, comunica cu el, eventual ia-i si id sa vorbiti mai mult iar daca te place va veni totul de la sine. Nu trebuie sa faci anumite lucruri ca sa te iubeasca, asta ar inseamna sa fi falsa, be yourself si prinde-i punctele sensibile. Succes!

| Marcelino a răspuns:

Nu poti sa-l faci sa te iubeasca ca prin magie. Fiti mai intai buni prieteni si abia apoi te poti gandi la o relatie adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data trebuie sa te imiprietenesti cu el.Si apoi sa vezi cum se koporta si daca te place va reactiona primulwinking

| lolo_9040 a răspuns:

Hei berna pai daca te place... o sa stea pe langa tine fi u si incearca sa ii fi o prietena buna succes:*