| I'mPerfect(a)! a întrebat:

Ce ar trebui sa faca iubita/iubitul incat sa deveniti gelosi?!

Răspuns Câştigător
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Buna.Sa flirteze cu alte fete, sa mai se intalneasca cu fosta iubita, sa se uite pe strada dupa altele si eu sa vad si cam atat.

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Oooo, ar trebui să se chinuie mult şi nu prea cred că i-ar ieşi.
E simplu, dacă ajunge să mă înşele, o las oricât de rău mi-ar părea.
În rest, din partea mea are toată libertatea posibilă. Doar e prietena mea nu proprietatea mea personală.

| Elena1234456 a răspuns:

Sa filtreze cu altcineva.

| Dizzydizz a răspuns:

Ce chestie
aseara am vb cu el despre gelozie si am ajuns la o teoriehappy

Daca se uita la alta ins ca nu te iubeste, ceea ce te face sa deschizi ochii si sa vezi de fapt cine era el de fapt.

Deci nu are decat sa fie cu alta.Imi face serviciu de a i vedea adev fata

inauntru meu sunt geloasa normal numai daca se uita lung dp vreuna, dar nu mor daca face asta.
Ramane cu privirea
tongue:*

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu aş putea fi gelos pe prietena mea. Dacă văd devine infidelă, pur şi simplu o las, iar dacă îi face cineva ochi dulci nu mă deranjează, atâta timp cât ştiu că ea mă iubeşte.

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Nu mare lucru, pentru ca oricum sunt geloasa.Nu stiu...sa vorbeasca cu fosta la tel sau p mess.Cred ca-s inebuni

Răspuns utilizator avertizat
| Missin`you` a răspuns:

Sa vb la tel cu altcinevawinking sa se uite dupa altcinevawinking dar nu face el din astea ca daca face` fac si euwinking si nu o sa iasa bini :X

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Pai...sa se dea pe langa alte fete, sa iasa cu ele, nu cu mine.Sa se sarute[ atat i-ar trebui rolling on the floor ]
Prin alte cuvinte...sa uite de mine.Atunci as fii geloasa! :/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se faca ca iese cu altul/a si persoana iubita sa creada ca si-a gasit pe altcineva

| allleeeee a răspuns:

Sa flirteze cu altcineva.