| ForeverYours a întrebat:

Ce ar trebui sa ii iau cadou prietenului meu care face 16 ani? Suntem impreuna de o jumatate de an. Haine i-am luat, fular, caciula, etc., parfum, gel de dus... Nu ii plac ceasurile.

Dau funda celei mai bune idei! :-) Help me please! Cat mai multe idei!

7 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Tu ar trebui sa il cunosti cel mai bine sa stii ce ii place...si depinde si de buget.

| unknownn a răspuns:

Daca nici prietenului tau nu stii ce cadou sa-i faci atunci...
Tu il cunosti cel mai bine, tu stii ce-i place, tu stii ce ar avea nevoie...

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Dezbraca-l si imbraca-l din nou cu lucruri noi, asa se poarta acum de sarbatori.

| Oana92 a răspuns:

Un medalion, o bratara sau ceva personalizat(cana, puzzle, perna, glob, rama cu poza, un album foto cu poze cu voi). Spor la cumparaturi!

| Gabriela_Elena_1997 a răspuns:

Ii poti lua ceva ce sa va aminteasca de voi doi, de exemplu poti cumpara un ursulet pe care sa il imbraci cu un tricou personalizat cu o poza de-a voastra, sau poti face acelasi lucru cu o perna a carei fata sa contina poza cu voi doi...asa si-ar aminti de tine cand adoarme si cand se trezeste...si nu te costa foarte mult :*

| Mitrea_Ady_1990 a răspuns:

Salut...poti sa iei 2 poze cu voi si sa le printezi pe un tricou happy sau o perinita in forma de inima ..varianta a 2 are fi perfecta daca e un tip mai romantic...