| Alvez a întrebat:

Ce as putea face sa am o prietena. Am incercat cu unele dar degeaba mi-au zis ca ramanem doar prieteni si nu inteleg de cesad. Nici la liceu nu am decat 3 fete si alea au prieten. Nu stiu ce as putea face ma simt asa singursad

4 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Hai sa iti povestesc ceva ce mie mi s-a parut curios.

Prietenul meu cu care sunt de 8 luni imi spunea ca inaintea mea a avut o prietena aproape 2 ani si ca desi nu se intelegeau deloc, a acceptat-o in continuare pentru ca nu avea pe nimeni altcineva!
Nu este tipul de baiat smecher, cu vicii, cu fite in cap si poate de asta fetele de tipul ala mai fitos nu s-au uitat la el. Prietenul meu este un baiat deosebit si imi dau seama ca sunt foarte norocoasa ca il am.

Asa si tu, nu ai gasit inca fata cu care sa te potrivesti. Apropo, ce varsta ai?

| Dizzydizz a răspuns:

POATE ESTI prea sufocant.am dat de tipul acesta de baieti.Nu ti o spun cu rea intentie, de fapt nici nu te cunosc,

incearca sa te aranjezi dar nu prea extravagant, nu vb mult si comportate fain, nu fi insistent.Asta le deranjeaza pe majoritatea.
Intreaba si u din intamplare o fata care tea refuzat ce nu ia pl la tine, dar o rogi sa fie sincera.
atunci iti vei da seama

oricum nu se termina lumea de femei.Vei gasi tu si una pentru tine, ce naiba...toti avem perechea noastra in lumea asta larga. pup si succes la gagicitongue

| Eaaaaa a răspuns:

Si eu sunt tot asa cate odata. Dar ma uit la colegele mele si cand vad ce fericite sunt nu au nici o treaba cu ce se intampla in jurul lor.Ai rabdare si o sa fie si la tine, de nu mai sti p cine sa alegi. Dar trebuie sa ai incredere in tine si sa nu te descurajezi.

Succes:*

| pkr a răspuns:

Hm. mi se pare cunoscuta aceasta situatie! te cunosc de undeva?