| BloodyAngel1900 a întrebat:

Ce ati considera o perversiune de neconceput?

Răspuns Câştigător
| DarkShina5566 a răspuns:

Pt mine perversiunea de neconceput ar fi sa ma lege de pat si sa-mi faca diverse chestii iar eu sa nu ma pot misca, aia da traire...sa nu te poti misca, sa nu poti musca sau saruta sau atinge.Trebuie doar sa induri placerea love struck

5 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Nimic.

| Annd a răspuns:

Sa ma trezeasca cineva inainte de 10 (dimineata).

| Ioana27 a răspuns:

In zilele de azi te rog... nimic nu e de neconceput tot sa facutwinking

| BloodyAngel1900 explică:

People chestii gen scatofili, body masochism, daca partenerul v'ar cere sa ii inghititi sperma sau sa termine pe fata voastra, daca ar vrea sa va filmeze, sa vrea sa faceti sex cu el si alti inca doi trei.acestea fiind doar cateva din exemple

| myky_8816 a răspuns:

Sa-i dai **** la o broasca raioasa, sau sa **** o capra...laughing