| SERIALS a întrebat:

Ce ati face daca ati avea o fantezie erotica, viol, ati vrea ca un barbat sexy sa va ia cu forta. E ceva ok?

8 răspunsuri:
| Itstimetosayhello a răspuns:

Doamnee laughing)
sa nu exageram,nu cu forta, intai sa vezi si tu daca femeia e disponibila, ca daca iti creaza senzatia ca nu este disponibila, nu are niciun rost, altfel o agasezi...si isi da seama si te prinzi si tu...dar in niciun caz ceva violent.un pic de tupeu poate ca nu strica, dar depinde si de la femeie la femeie si de cat e de disperata femeia.

| RAY a răspuns:

Eu in fiecare zi ma simt violat in Romania, ne violam in grup dar viata mai departe in orgii

| OldSoul a răspuns:

Intrebarea asta e cam pentru fete/femei dar nu ma pot abtine laughing
Era un film cu niste vecini si problemele lor legate de viata sexuala.
O tipa avea fantezia de a fi violata, ii spune sotului, el e cam speriat, mai cere sfatul unui prieten, el spune ca nu e realizabil, pentru ca se asteapta sa fie vioalata.
Apoi, intr-o zi, cand ea vine de la servici, el (sotul) o asteptat bitit in boscheti de langa casa asteptand sa actioneze, ea vine, el sare, o ia o duce pana in casa, incearca el ceva, dar s-a dat de gol, din cauza parfumului si cred ca mai era ceva.
Acum vine partea interesanta.
Ei nu erau casatoriti, pentru ca ar fi fost de comun acord ca nu are rost sa se casatoreasca, insa cu toate astea ea isi dorea.
Cu o anume ocazie ei merg la un restaurant anume, la un moment dat scoate si ii da o cutiuta mai mare in care se afla o cutie mai mica, iar in cutia mica, exact, v-ati astepta sa fie inelul de logodna, ei bine, de fapt, era o pereche de cercei, ea nu-si arata dezamagirea, mai apoi au plecat spre parcarea subterana unde aveau parcata masina.
Coborau ei frumos, intra in parcare, la un moment dat, apare un "boschetar" si le cele 1 euro/dolar ce o fi fost aia, ei, se scuza ca nu au, si incearca sa apara mai inainte, apoi mai apare dintre masini un al 2-lea boschetar cu o sticla in mana, ei nevrand scandal le ofera boschetarilor bunurile de valoare, portofelele (goale sau nu, habar nu am) telefoanele, ceasul lui, apoi unul din el merge la tipa si nu mai retin ce voia sa faca cert e ca sotul a cam intervenit si si-a luat sticla peste cap, el cazand jos, iar unul din boschetari tragandu-l intr-o parte, mai apoi celalt boschetar o ia pe tipa frumos de la spate, cu mana la gura, ea tot speriata, o impinge spre o masina unde o leaga (sau ceva de genul) pregatind-o de viol, intre timp, sotul se ridica face schimb de haine cu boschetarul isi da cu parfum, merge sa-si violeze "victima", incearca el ce incearca, moment in care victima reuseste sa-l loveasca el pica si isi sparge capul ramanand lat. Bla bla bla, apoi ajung la spital, el intreaba cum a ajuns acolo, daca boschetarii au fost de vina, daca violu a fost oke, daca ea e multumita, mai apoi ii spune sa ia din geaca lui ceva, acolo era inelul de logodna care urma sa-l primeasca dupa asazisul viol.
Deci, ideea, daca aveti astfel de fantezii de genul, mai bine renuntati la ele, ca poate va omorati partenerul si ramaneti vaduve.

| SERIALS explică (pentru OldSoul):

Haha ce film sau serial e?

| OldSoul a răspuns (pentru SERIALS):

Https://youtu.be/P51lX-5Mbf8 E cam bolnav/prost filmul, dar o sa razi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credeam ca sunt singurul =]]]]]]]]]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca toti avem astfel de fantezii, e ceva normal. Nu-mi place sa fiu obligata si fortata sa fac un anumit lucru, deci mie nu mi se pare ok sa ma ia cu forta. Pune-te in locul unei femei in astfel de situatii, ti s-ar parea ok? Eu nu cred, uneori e foarte terifiant...mai ales ca aceste lucruri implica de multe ori si batai zdravene.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

... daca barbatul ala e fata, m-as pune in fata icoanei Imparatului Hrisots si m-as ruga happy