| Onetwthree a întrebat:

Ce credeti despre baietii/fetele care isi inseala partenerele/partenerii iar ele/ei nu reactioneaza? Adica l-e permit asta! Voi c ati face?

Răspuns Câştigător
| i.love.me a răspuns:

Nu! st niste distrusi!
sho pe ei!

15 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Eu as face ceva cam cum facea nebunul ala in SAW. s-ar trezi amandoi intr-o camera si i-as pune sa se sarute. si eu as sta langa ei cu o drujba frumoasa

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Odata ce te insala e sigur ca o va face si a doua oara deci nu i-as mai da a a 2 a sansa pentru nimic in lumewinking

| ShineMe a răspuns:

Cred ca baietii/fetele care inseala sunt mari fraieri sau fraiere.De ce sa inseli.De ce nu ii spui ca nu mai vreti sa fiti impreuna si treci la alta/altu.Sa nu mai stai sa faci 2 persoane sa sufere...Eu unu daca as fi inselat i-as spune sa se duca la ala ce rost ai are sa fie cu mine si cu ala in acelasi timp.Tot as afla pana la urma.Succes

| i.love.me a răspuns:

Nici eu. oricat de mult as iubi persoana respectiva, din moment ce dai o sansa, o sa urmeze si o a 2a si o a 3a (pentru ca asa e mereu)
nu inteleg de ce sa inselam?
mai bine ma despart de persoana respectiva si stau cu cine am eu pofta decaat sa fac sa suferesad

| stweety10 a răspuns:

Eu am o colega care sta cu mai multi in acelasi timp. Unul dintre ei stie asta... dar o iubeste prea mult si nu`i zice nimic. Pe el il compatimesc, dar pe ea nu pot sa o suport. Numai cand o aud ca vorbeste de toti imi vine sa o dau cu capul de pereti.

| yanny`s a răspuns:

Nu e deloc bine sa ai atata libertate. ti`o cam iei in cap si e rau la un moment dat.

| Antonimu a răspuns:

Am intalnit astfel de cazuri... gen:
Eu: Salut ma, cine e tipu?!
El: Gagicu lu' gagicamea?!
Eu: Tu faci misto de mine?! Hai poate iti trag vreun capac.
El: nu frate, ai inteles bine... e gagicu lui gagicamea straight face

| κίllą a răspuns:

Eu nu mas enerva...pentru ca daca ma iubeste va renunta la acea persoana cu care ma inseala, daca nu, jethee hee baieti mai sunt. nu treabuie sa stau dupa unul care nu ma iubeste avand in vedere ca ma inseala. Dar inainte sal parasesc il insel si eu pe fata, sa vada cum e laughing

| Onetwthree explică:

R:eu nu concep asta!

| ontyk a răspuns:

Pai p mine daca m-ar insela pr mea i-as lili-o cu super glue...hee hee:p:p:d

| Cristina788 a răspuns:

Nu stiu sa pretuiasca ce au...

| ioa_9738 a răspuns:

So... daca nu e '' pe viata'' n'are nimic rolling on the floor

| Alyna_1018 a răspuns:

Ce cred... iubirea are sfarsit dar puterea de a iubi nu are. Dar cei care fac asta nu au cum sa iubeasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deasta ve-ti fi tot timpul singuri si singure! happy
orgoliul va distruge

| c0L0r mY liFe a răspuns:

Pai eu nu as permite asa ceva. adica trebuie sa se multumeasca cu ce au.
daca as afla ca prietenul meu ma inseala, m-as desparti de el.