| maxmaxmax a întrebat:

CE ESTE DEZAMĂGIREA in dragoste, dau funda la cea mai buna intrebare?!

21 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

N-ai cum să dai fundă la o întrebare. ☠️

| J0B0MAT a răspuns (pentru Hammurabi):

Ba da are.
Uite de ex, max, poți să îmi dai mie fundă?

| Hammurabi a răspuns (pentru J0B0MAT):

Dar se poate și anula.
Crezi că max e fraier să-ți dea fundă? laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Hammurabi):

Niciodată nu am primit fundă de la fraieri. Numai de la oameni inteligenți. E ca un blestem.

| Hammurabi a răspuns (pentru J0B0MAT):

Atunci poate max e suficient de inteligent să se prindă de manevră și să nu-ți dea fundă.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Hammurabi):

Atunci nu e suficient de inteligent încât să îmi dea fundă, din păcate pentru el...

| Hammurabi a răspuns (pentru J0B0MAT):

Poate e suficient de inteligent să nu-ți dea fundă pentru că ai cerut-o.
Si de obicei nu se dă fundă celor care o cer.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Hammurabi):

Ideea nu era să îmi dea fundă, ci să îți demonstrez că greșești. Ceea ce am reușit. Funda ar fi ca un bonus. Și oricum, unde scrie că funda nu se dă celor care o cer?! În viață în general e bine să ceri ceea ce vrei.

| Hammurabi a răspuns (pentru J0B0MAT):

Păi nu se dă celor care o cer, pentru că e ca și cum i-ai forța mâna.
Cum să dea funda celui care o cere în loc să o dea cui îi place lui, să arate că face ce vrea el, nu ce i se cere.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu l-a obligat nimeni.

| Hammurabi a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ok.
Dacă ajungi pe aici prin Grecia să mă anunți.
Dau o bere. Sau un vin.
laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru Hammurabi):

Uite vezi, asta e o forțare.

| Hammurabi a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu man, nu te forțez dacă ești antialcoolic.
O Coca-cola atunci.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Hammurabi):

Dacă ajungi pe aici prin Grecia să mă anunți. - asta e forțarea, îmi ordoni să fac ceva.
Dar te înțeleg, că e mai greu cu limba română.

| Hammurabi a răspuns (pentru J0B0MAT):

Da. Aici ai dreptate. Scuză-mă.
Și "dau o bere sau un vin" e o forțare.
O să zic "pun la îndemână o bere sau un vin, dacă vei vrea".
E mai bine așa, nu?

| J0B0MAT a răspuns (pentru Hammurabi):

Mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troll
Funda?

| 3824060673 a răspuns:

Ești femeie sau bărbat?

| maxmaxmax explică (pentru 3824060673):

Baiet

| 3824060673 a răspuns (pentru maxmaxmax):

Dezamăgirea înseamnă privarea de libertate a sinelui, crezând că te'ai oferit ei cu totul și așteptarea era total contrariul. 90% din tinerii de pe întreaga planetă se consideră dezamăgiți pentru că se consideră adulți de la vârste fragede și au așteptări egoiste și mai bine de 50% din adulți pentru că se consideră încă adolescenți "experimentați". Femeia aparține iubirii tale doar după ce a împlinit 21. Până atunci nici să nu'ți treacă prin cap că este vreo copilă dispusă și chiar să își dedice întreaga ei viață unuia singur. Sunt cazuri (maxim 10%) în care se îndrăgostesc amândoi și se plac sincer extrem de mult, dar astea's cazuri extreme de rare, sunt, dar foarte foarte rare. Până la 21 de ani experimentezi, după alegi: curvă sau curvar ori îți găsești potrivirea și vă bucurați de iubire.

| vaneznegricusulita a răspuns:

Atunci cand e prea mica