| ALEXANDER41 a întrebat:

Ce faci la prima intalnire...te saruti...discuti...sau ambele?

7 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Ambele.

| RAY a răspuns:

Depinde de atractia ta fizica daca o atragi te va saruta daca nu te va respinge, de ce nu te intrebi dar eu o atrag oare fizic? Fetele la varsta ta pun mare accent pe aspectul fizic

| neutrino a răspuns:

Sarut-o de mai multe ori si discutati in pauze.

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca la prima intalnire este bine sa discuti mai mult cu ea pentru a o cunoaste mai bine. La urmatoarele intalniri vedeti voi ce veti face.

| Mussette a răspuns:

Discuti, nu dai ca nesatulul s-o saruti. Nu ttoate sunt dornice din prima de un sarut. Daca vezi ca asta vrea si ea, atunci incearca si sarutul.

| UzOm a răspuns:

Faci la fel ca persoana cu care te întâlnești, doar un pic mai mult.

| Loredana_Oprescu_1996 a răspuns:

Depinde... oricum ar fi la final nu ar strica un sarut ( daca fata ti se pare ok )