| wannabe a întrebat:

Are ceva daca nu o saruti pe gura la prima intalnire? nu isi face o parere proasta despre tine? thinking

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu cred ca isi face o parere proasta despre tine, insa cred ca te considera timidbig grin...oricum...sunt multe fete care nu saruta de la prima intalnirewinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Desigur ca nuwinkingNu e neaparat sa o saruti din prima.winking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poti sa ii dai un pupic pe obraz la prima intalnire.

| Psihoyounger a răspuns:

Depinde de fata. Noi nu o cunoastem ca iti pute raspunde.

In orice caz, un sarut la prima intalnire se face doar daca ambii simt acest lucru, si nu pentru ca asa e "la moda" sau pentru alte mondenitati.

Nu ar avea de ce sa isi faca o parere proasta. Ai putea sa ii explici ca preferi sa o luati incetul cu incetul, fara graba.
Dar daca ea face primul pas, nu te arata ofensat caci atunci ea se va simti jignita. Nu o refuza, sau macar refuz-o elegant. Intelegi?

Bafta!

Psihoyounger

| Antrax a răspuns:

E bine o lasi sa fiarba

| SweetCandy a răspuns:

Eu una nu imi fac o parere proasta daca nu sunt sarutata la prima intalnire, ba din contra... da stiu sunt de moda veche, insa nu suport ideea sa sara p mine, fara sa stie macar cum ma numesc ca lumeahee hee

| yanny`s a răspuns:

Depinde de persoana. unele fete o sa creada ca esti timid si te vor lasa, altele vor aprecia astathinking

| danutza a răspuns:

Depinde de pers daca vezi k te place ar trebui sa faci pasu asta daca nu mai bine renuntza va fi f bucuroasa laughing

| Yly a răspuns:

Din cate stiu eu nu este nici o regula.regula o faci tu. dupa cum simti. dupa cum crezi.ca tu o saruti nu restul lumii.
Si nu are de ce sa isi faca o parere proastawinking

| Barajag a răspuns:

Nu, din contra ii dai de inteles ca e respectatahappy

| wannabe explică:

Aminadab ce gluma sarata straight face

| rosto a răspuns:

Eu as aprecia daca nu as fi sarutata de la prima intalnire, asa cum zice cineva mai sus, nici nu stie bine cum ma cheama si gata, facem schimb de fluide?

| alle529 a răspuns:

Fiecare persoana e diferita in felul ei... poate unele fete vor sa se sarute pe gura la prima intalnire iar altele nu, fiecare au alte pareri, eu cred ca nu`si face o parere proasta despre tine si nici nu se suparahappystai linistit!

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Bineinteles k nu big grin :p ma rog daca simti u k fata te place si chiar vrea cv cu tine si tu vrei. o poti saruta big grin succes big grin

| LEET a răspuns:

Nu cred... din contra vede ca esti mai matur..."ia-o incet ca spune tot"winking

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Whaat?! Nu cumva vrei s-o bagi si in pat de la prima intalnire? Depinde de fata.

| annix a răspuns:

Mey nu stiu cred ca depinde de fata, unele nu vor sa te sarute de la prima intalnire, si depinde si de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da o sa zica ca nici nu ai gura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de circumstante. Daca nu o sa va mai vedeti nu are rost...Decat sa tot plangi dupa ea mai bine nuh...Iti zic eu:-

| adina_6125 a răspuns:

Eu am prima intalnire cu prietenu meu azi si mas simti prost daca nu mar saruta pentru ca eu chiar tin la el si l spune ca ma iubeste... daca nu ma va saruta voi crede ca e timid si ca nu ma place

| Tzuka a răspuns:

Ce? nu din contra e mai binebig grincu cat o ti in suspans e mai bine

| adelina_8639 a răspuns:

Nu categorc is da seama ca nu esti un barbat care saruta orice fata la prima intalnire si ca esti un barbat adevarat care nu se lasa sarutat sau mangaia de prima fata cu care iese.

| obama a răspuns:

Bay eu n-am mai fost pana acum cu fete peste 14 ani.no fata asta are 16.eu am 14.totusi din ce am vb cu ea. vrea un baiat mai p trebuie lui.nu sa sara pe ea.ca baiat ar trebui sa fac eu primul pas sarutand-o? .sau.thinking