| yoloqerty a întrebat:

E bine sa saruti la prima intalnire?

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Binele e subiectiv. Daca exista atractie din partea ambilor, se poate. E foarte indicat sa existe o buna igiena orala. se poate folosi o guma sau mentosan / tic-tac inainte.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este bine.

| HadesSs a răspuns:

E indicat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
P.S. Imi poti spune, te rog, prima litera a prenumelui tau?

| yoloqerty explică (pentru anonim_4396):

Dc? laughing) si de ce nu spui tu prima?

| anonim_4396 a răspuns (pentru yoloqerty):

Ma gândeam ca esti S... nu spun mai multe ca deja dezvălui un nume si poate esti tu, poate nu. Oricum, prenumele meu incepe cu G.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ai cum sa cunosti o persoanã din prima intâlnire. Daca chiar ii place de tine sau nu.

| anamaria82726 a răspuns:

Da...e ok

| NicoletaSimina a răspuns:

Oricine se poate saruta, dar niciunul nu stie ce intentii avem sau daca avem sentimente pentru persoana de langa noi.Ar trebui sa cunosti mai intai persoana de langa tine.Cunosc cazuri cand o fata si un baiat s-au sarutat, apoi s-au despartit, din cauza ca fata nu stia sa sarute.Nu grabi lucrurile. Daca grabesti lucrurile, vei avea de pierdut.

| B3HappyN0Worry a răspuns:

Nu.

| AndreiRaress a răspuns:

Da,de ce nu?