| bOgDaAa a întrebat:

Este OK sa saruti de la prima intalnire?

20 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca tu te simti in largul tau si tipul ti se pare ok, atunci da.

| madyddd a răspuns:

O fata trebuie sa invete strategia gainii. Gaina, vazandu-l pe cocosul din curte cu chef de hormoneala, gandi: "Daca ma las, zice ca sunt curva! Daca nu ma las, zice ca sunt proasta! Ia mai bine sa ma impiedic! rolling on the floor))

| Amelya02 a răspuns:

Nu.

| ZzzX a răspuns (pentru Amelya02):

Amelya02 de ce nu?

| ionutzicamariuca24 a răspuns (pentru ZzzX):

Probabil Amelya02 vra sa iasa si sa se tina de mana o luna si dupa aceesa sa se sarute!

| Amelya02 a răspuns:

E clar ca numai copiii au raspuns cu DA.
happy

| ionutzicamariuca24 a răspuns (pentru Amelya02):

Cred ca tu esti copil

| OneLa16 a răspuns:

Sigur, e foarte normal.Important sa o faci din dorinta nu din obligatie.Bafta!

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Exista doar un prim sarut, prin urmare fa-l memorabil.

Nu te simti obligat sa saruti la prima intalnire. Nu este scris niciunde in acel manual pentru intalniri plin cu deadline-uri de care toata lumea vorbeste si nu intotdeauna partenera ta se asteapta la asa ceva.Vezi daca partenera ta vrea sa-si uneasca buzele cu ale tale. Unul dintre semnele ca doreste acest lucru este faptul ca nu inceteaza sa-ti atinga umarul in timpul intalnirii. Majoritatea femeilor nu ating barbati de care nu sunt atrase. Daca ai observat un flirt fizic constant din partea ei, exista sanse ca ea sa vrea sa-si uneasca buzele cu ale tale.

| rousz a răspuns:

De ce nu? Daca asta simtiti asta facetiwinking

| Ina93 a răspuns:

Da e normal

| Dan1989P a răspuns:

De ce n-ar fi normal? Astel ii poti arata cat o/il iubesti.

| AddXf a răspuns:

Da. Daca si el/ea este de acord..de ce nu? Daca va simtiti bine si tu vezi ca totul este ok, merita incercatwinking

| AAlinaaa a răspuns:

Depinde, daca ati fost la prima intalnire si erati prieteni buni si va sarutati, ai grija sa nu ai parte de o dezamagire dupa asta.eu am patit-o. Dar daca sunteti impreuna si e prima voastra intalnire e foarte bine!

| costellodonatz a răspuns:

Nu, vei ramane insarcinata!

| MessiTheBest99 a răspuns:

Fata tu daca te invita basescu la un suc tu sari pe el sil mozolesti?

| Micu_Iulia_1993 a răspuns:

Daaa normal de ce n-ar fi?

| Sirhandra a răspuns:

Doa. E normal =]]

| ZzzX a răspuns:

Da. de ce nu? eu una asta am facut si nu am avut nimic de regretat dupawinking