| CaffeBoy a întrebat:

E ok sa saruti la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu e deloc ok. prima întâlnire este schimbul de impresii apoi dacă va mai fi o a două întâlnire e clar că așteaptă acel sărut.

18 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Da.Dar să fii sigur că apoi nu te ascunzi de ea.

| mona a răspuns:

Teoretic nu ar fi ok dar fiecare face dupa cum il duce capul

| Bubulin4ik a răspuns:

Intrebi parca ai avea 11 ani!
Si normal daca o vreti amindoi, de asta nu se intreaba! Trebuie sa-ti urmezi nu inima nu sfaturile cuiva! Bafta!

| LeMousiqe a răspuns:

Da, zic eu. Depinde știți dacă vă place-ți!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu e ok deloc.
Rişti să-l pui pe fugă sau să o pui pe fugă, răbdare că nu arde acu!
Te pup!

| Xenya a răspuns:

De ce nu?

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Categoric nu; sunteti oameni, nu...gugustiuci.

| BlackOldSun a răspuns:

Numai fraierii incaseaza palme daca stii cum s o faci sa simta emotii poti face multe! nu e ok...e recomandat sa va sarutati!

| ellaells a răspuns:

Depinde... Daca te atrage partenerul si simti ca tii la el big grin

| Rooksee a răspuns:

Da, e ok.

| borntotwerk a răspuns:

Da.dc nu?

| CersetoruVesel a răspuns:

Depinde daca e timida cand te apropii de ea o sa se dea la oparte dar daca e mai "curajoasa" o sa incerce si ea sa te sarute

| CaffeBoy explică:

Si daca o conving inainte cum pot s-o violez? Sau e deja convinsa.

| CaffeBoy explică:

Si daca are mazare acolo? Nu ca intre dinti n-ar fi avut dar totusi.

| TimeeaBtrx a răspuns:

E ok daca ea nu se opune si da semne ca simte la fel... daca nu, o sa dai gres si incasezi si o palma

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Lolgic ca da

| rucsiiixPikachu a răspuns:

De ce nu?thinking