| croissant a întrebat:

Ce fantezii ati incercat sau vreti sa le incercati?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sus pe bloc, sub luna plina, in parc, in lift, in toaleta la mall, pe malul marii, in tren, etc. Fiecare cu ale lui.

| RAY a răspuns:

Inca n-am incercat ca n-am avut cu cine daca incerci prea multe cu papusa de plastic se desmulfla, apreciez kamasutra nu ma refer doar la pozitii si la filozofia din spatele ei, as incerca pozitile kamasutra

| ubox7007 a răspuns:

Deci fantezia mea suprema, este sa vin de la servici, dupa o zi buna, sa ma astepte imbracata in leggings roz si un tricou negru nu stramt, dar nu larg + un sort si cu un sandwich, sa il puna in fata mea pe o farfurie si sa se aseze pe poala mea si sa mancam impreuna acel sandwich. Cam atat...

| madyddd a răspuns (pentru ubox7007):

Putin

| ubox7007 a răspuns (pentru madyddd):

Eh, fanteziile mele sexuale nu ma simt confortabil sa le zic chiar pe TPU, in fine, oricum, u ai face un sandwich prietenului tau?