| dragon3 a întrebat:

Imi puteti explica de ce fetele din clasa mea is dau french una cu alta dar nu ar pupa nici macar pe obraz un baiat.
Credeti ca sunt toate lesbience?

Răspuns Câştigător
| PsiholoagaTPU a răspuns:

Pentru că așa e o modă în ziua de azi printre tineri să se sărute fetele de același sex, chiar dacă nu sunt lesbience. Par că sunt mult mai „cool". Și tocmai de aia nu pupă băieții pe obraz deoarece se cred prea „tari".

7 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Nu lesbience.
Lesbiene!
Oricum, referitor la intrebarea ta raspunsul tinde spre DA.

| RexCuParuCret a răspuns:

Nu se comporta normal deloc.

| jupinu2011 a răspuns:

Cred ca de abia acuma invata sa sarute nu-ti face grij nu sunt leizbience doar ca sunt cele mai bune pretene.

| dragon3 explică:

Scuze de greseala dar m-am grabit.

| theBEST21 a răspuns:

In ce clasa esti?

| dragon3 explică (pentru theBEST21):

Sunt in clasa a 8 a

| theBEST21 a răspuns (pentru dragon3):

Faza ii ca si colegele mele fac asa (si app is fata), da nu o fac pentru ca is lesbi ci pentru ca ele asa isi manifesta afectiune. Ii ft ciudat...da numa se dau in spectacol