| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă cand un baiat pe care nu l-am văzut încă îmi spune ca vrea sa mergem în vacante impreuna si ca o sa fie super faina relația? Vorbim de 3 sapt și urmează date ul

26 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Inseamna ca vrea sa ajunga cat mai repede in chilotii tai.

| spiceontheparty a răspuns (pentru wildthing):

De ce spui asta? Nu a dezvoltat nici macar un subiect cu tenta perversa...el are 24 de ani si eu 21

| wildthing a răspuns (pentru spiceontheparty):

Sigur ca nu a dezvoltat. E "jucator de poker". Iti spune ceea ce crede el ca vrei sa auzi, ca sa-i ceri tu sa dezvolte.winking

| spiceontheparty a răspuns (pentru wildthing):

Eu nu vad legatura intre faptul ca el e delusional cu vacante si prostii de genul de la inceput si sexul rolling on the floor))))) nu mi se pare ca daca spui chestii de genul faci o fata sa isi doreasca sa o faca cu tine

| wildthing a răspuns (pentru spiceontheparty):

Ok, hai "sa-ti desenez"...el crede ca daca iti ofera "povestea", daca te face sa crezi ca vrea o relatie serioasa si nu e doar vrajeala de moment, vei fi mult mai nerabdatoare sa-i oferi pasarica.winking

| spiceontheparty a răspuns (pentru wildthing):

Păsărici se oferă dupa mult timp rolling on the floor)))

| spiceontheparty a răspuns (pentru wildthing):

Pasarica*

| wildthing a răspuns (pentru spiceontheparty):

Sau de la prima intalnire... dupa caz.winking

| spiceontheparty a răspuns (pentru wildthing):

Nu e cazul meu

| wildthing a răspuns (pentru spiceontheparty):

Asta-i treaba ta. ..eu ti-am vorbit din punctul lui de vedere.winking

| spiceontheparty a răspuns (pentru wildthing):

Ai bănuit, nu mi ai vorbit ca nu îl cunoști

| wildthing a răspuns (pentru spiceontheparty):

Stai sa ne intelegem, tu ceri oamenilor de pe TPU sa-si dea cu parerea despre ce inseamna gesturile unuia cu care stai la vrajeala pe net (pe care evident ca ei nu-l cunosc), iar cand cineva iti raspunde si iti spune ce crede el ca inseamna acele gesturi/texte, tu simti nevoia sa-l "pui la punct", sa-l repezi: "Ai bănuit, nu mi ai vorbit ca nu îl cunoști"?! Ai facut asta ca sa ma calci pe nervi sau pur si simplu asa esti tu?!winking

| sofisis a răspuns (pentru spiceontheparty):

Draga mea, TOTI au ca scop final sexul. Wildthing are dreptate in ceea ce spune. Multi vand povesti care sa iti ia ochii in speranta ca par credibili si de incredere

| spiceontheparty a răspuns (pentru sofisis):

Toata specia are ca scop final ȘI sexul pana la urma

| VrRos78 a răspuns (pentru spiceontheparty):

Nu a dezvoltat subiectul asta pentru a nu te scăpa din seducția lui, dar asta e dorinta cea mai mare a unui băiat să facă sex cu o fată. Iubire nu mai e de mult timp.

| VrRos78 a răspuns (pentru spiceontheparty):

Aproape toate fetele ignora băieții care au ca scop sexul și de asta băieții încearcă și alte metode văzând că sunt ignorați de atâtea fete.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru spiceontheparty):

Invitatia sunt sigur ca ai si acceptat-o deja, se vede ca iti curg balele dupa el..ai grija la tastatura. Si pariez pe orice vrei ca in vacanta tu o sa fii cea disperata dupa sex nu el. e destept te joaca de degete

| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa spui ca nici nu stii cum arata? Sau cum? Te vrea doar pentru sex, asta e clar.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Este un baiat hotarat care stie ce vrea, se distreaza si isi traieste viata

| Violleta2022 a răspuns:

Este un mod subtil de a-ti spune ca doreste si sex, ca doar vacantele alea impreuna nu vor fii degeaba.
Mi se pare mult prea nerabdator pentru asemenea propuneri, mai ales ca nu va cunoasteti inca, odata ce nu v-ati intalnit niciodata, nu sti cine este, ce hram poarta si nici daca este bine intentionat sau doar vrea sex.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Înseamnă că visează.

| Goete a răspuns:

Inseamna ca vrea sa mearga in locuri vacante cu tine

| raMLesS a răspuns:

"Ce înseamnă cand un baiat pe care nu l am văzut încă îmi spune ca vrea sa mergem în vacante impreuna si ca o sa fie super faina relația? "
Posibil ca vrea sa te hau miau, dar ar trebui sa va vedeti prima oara, mesajele si apelurile nu inseamna mai nimic, va intalniti f2f de cateva ori, iar daca va placeti si totul merge ok, plecati si in vacante.

Obisnuieste-te ca atunci cand incepi sa vorbesti cu un tip sa ajungeti sa va intalniti in primele zile pentru ca altfel descoperi dupa nu stiu cat timp de vorbit cu el prin mesaje ca nu va potriviti si ca nu e cine pare, vei fi dezamagita si vei realiza ca ti-ai pierdut o gramada de timp si ore/zile bune din viata pe nimic.

| mi25 a răspuns:

In culcusul unui soricel a intrat apa de ploaie. A trecut ploaia, scoate botisorul si vede ca a iesit soarele. Iese afara sa se usuce la soare. Pisica il astepta si-l inhata. Soricelul ii spune:
- Pisicuto, nu ma manca ud, lasa-ma sa ma usuc si o sa ma mananci uscat.
Pisica il lasa sa se usuce, dar soricelul, țuști in gaura.
Morala: multi barbati promit, pana ajung la gaura.

| timidu89 a răspuns (pentru mi25):

ISI VAND SI MAMELE SAU SE JURA CU MANA PE BIBLIE PENTRU O PASARICA CE O VOR NEAPARATwinking Unele si la vrajeli banale se pun in genunchi sau pe spate laughing Daca chiar o duce in vacanta o sa iasa la iveala adevaratele intentii. Daca nu e genul ce inventeaza orice si nu isi permite mai nimic laughing Astia ce mint frumos le plac fetelor tinere.

| mi25 a răspuns:

Ce crezi ca doreste un baiat pe care nici nu-l cunosti personal, daca vrea sa mergeti in vacanta impreuna?