| anonim_4396 a întrebat:

Sall all! Am si eu o intrebare... Ce inseamna atunci cand un baiat vorbeste foarte urat cu tine(din cauza tahee hee), iar dupa aceea cand va intalniti se poarta ca si cum nimic nu s`ar fi intamplat, ca si cum tu nu ai fi suferit si se baga in seama cu tine?thinking Adica se tot baga in seama si nu inteleg dc...eu l`am placut si cred ca inca il plac da` nu il iert pentru cum a vorbit cu mine... Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| alexxandru a răspuns:

Pfai daca "taca-taca" toata ziua si nu vorbeste ce trebuie, trebuie so mai palmuiesti si cu o injuratura! Pfai el nu e suparat pe tine, el doar incerca sa iti explice ca nu e bine ce ai zis in acel moment, crede-ma ca si eu fac asa, hai o seara buna :*!

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu stiu...nu a fost prea tare vina mea... el avea nervi si l`am mai enervat si eu si i-am mai zis si k vorbeste cu mine cu fite si el s`a enervat si a inceput sa vorbeasca ft urat si eu m`am suparat si de atunci nici nu ma mai uit la el cu toate ca el tot vorbeste cu mine...( pana si cand am scuipat guma m`a intrebat ce am scuipathee hee )

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Poate ca ii pare rau pentru ce a facut si de aia se comporta asa. Vrea ca u sa il ierti happySfatul meu este sa il mai lasi o perioada sa vezi cum se comporta si ce are de gand si apoi sa te hotarasti daca il ierti sau nu happy
Fi cu ochii pe elwinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Inseamna ca e un ipocrit... Sau... sunt genu de chestii care nu vrei sa le spui, dar le spui cand esti nervos... Problema este ca acel om este cat se poate de "natural" cand e nervos... Chiar daca in viata de zi cu zi nu-ti zice lucrurile alea daca t-i le spune cand e nervos inseamna ca le crede... daca nu el in mod constient atunci subconstientul lui sigur crede asta. Parerea mea este ca ar trebui sa-l lasi in pace... Sa nu-ti mai bati capul cu el, dar alegerea iti apartine.

| Mya a răspuns:

Acum regreta cele spuse si se comporta ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic...Insa daca observi ca ii pare rau cu adevarat, ar trebui sa-l ierti avand in vedere ca ai o parte din vina...si...sa speri ca nu se va repeta, fiindca odata ce si-a permis, foarte probabil sa se mai intample si data viitoare fara sa mai aiba scuza ca l-ai fi provocat. big grin

| unbaiat a răspuns:

Ce inseamna cand iti da 2 palme si se preface ca si cum nimic nu s-a intamplat? Chiar si daca era in totalitate vina ta tot ar fi trebuit sa-si ceara scuze. Sfatul meu:fugi de el cat de repede si departe poti...

| Simon_7286 a răspuns:

Nu cumva i-ai dat si tu motive de a vorbi urat, adica i-ai dat de inteles ca ti-ar place asa ceva?

| pinkangel a răspuns:

Pai cred ca regreta si vrea inca o sansa... dc nu i'o acorzi si daca vrei intr-adevar sa stii dc a vb urat atunci iesiti la un suc sau intr-un parc si incearca sa deschizi tu subiectul... dar delicatwinking

| emokid9329 a răspuns:

Inseamna ca e un tampit in toata regula si ca nu merita decat sa alunece pe un tobogan cu lame dupa care sa pice intr-un butoi cu spirt sanitar fiertwinking sper ca ti-am fost de ajutor...fiecare are nervi dar daca ar fi un prieten adevarat nu ar vorbi asa cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu din cauza ta a vorbit urat? daca tu l-ai placut, el cui a vorbit urat? si din cauza cui? ingusta tare imaginatia unora.Doamne mare-i gradina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cz

| alexxxya a răspuns:

Sunt j eu in aceeashi situatie...

nu stiu.parerea mea este ca sa ii mai dai o sansa.

ii pare rau k a vb urat cu uh sj de aceea face aceste lucruri...

succes:*

| georgi_6258 a răspuns:

Cred ca a vorbit asa cu tine pentru ca era suparat sau nervos.