| anonim_4396 a întrebat:

As dori parerea voastra la intrebarea de mai jos.Imi place de un baiat (nu dau nume ) insa nu stiu ce sa cred despre sentimentele lui despre mine. Nu prea vorbeste cu mine doar foarte rar dar mereu se uita la mine si zambeste. Ce credeti? Ma place? Sau doar mi se pare? Cer seriozitate.

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Cand spui ca nu vorbeste cu tine, ai mers la el si ai incercat sa intrii in vorba cu el? Eu iti recomand sa faci asta mai des, sa afli ce ii place intrebandu-l pe el nu pe prietenii lui cum fac multe. Daca baiatul e receptiv si zambaret atunci stii ca te place si poate o sa te invite in oras. Daca nu atunci poate e doar foarte timid. Cu alte fete vorbeste? si asta e un semn ca ii este rusine sa vorbeasca cu tine tocmai pentru ca te place.

| Miur a răspuns (pentru EnvyU):

Vorbeste frumos si intruna cu o prietena de-a mea si nu stiu ce sa fac crying

5 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

E implicat in vreo relatie? poti sa-i fii simpatica, dar daca nu face nimic ca sa te cucereasca nu te vrea! si nici tu nu incerca sa-i exagerezi si sa-i interpretezi fiecare gest, fiecare cuvant. cand un barbat vrea o femeie arata f clar si direct lucrul acesta.

| sayWhaaat a răspuns:

Ii este rusine cel mai probabil, vorbeste cu el, doar asa poti afla, daca e timid!

| Miur a răspuns (pentru sayWhaaat):

Dar cea mai mare problema e ca si mie mi-e rusinecrying

| paceandlove a răspuns:

Poate e amabil, sau chiar simte ceva stiu ca e gre dar cu rusinea mori de foame rolling on the floor intraba-l pur si simplu nu e mare lucru, intraba-l mai des ce face de familia lui ce-i place sa faca