| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat te evita si isi cauta scuze cand trebuie sa iesim?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Nu il interesezi...

12 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ori e foarte rusinos, ori nu e foarte interesat de tine. Parca as inclina mai mult spre a 2-a varianta.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Inseamna ca nu te suporta, vrea sa scape de tine cat mai urgent

| RAY a răspuns:

Ca nu te place, fuge de tine e logic nu?

| neutrino a răspuns:

Asta inseamna ca este politicos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca incepe Spongebob si trebuie sa mearga acasa si sa aprinda televizorul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te place

| SebylVane1890 a răspuns:

Depinde mult de baiat, dar majoritatea fac asta din dorinta (evidenta) de a nu isi impartasii timpul cu tine.
Sunt mai indirecti in general baietii cand vine vorba de lucruri de genul.In comparatie cu fetele, care daca nu te suporta parca fac intentionat sa stea langa tine si sa se comporte urat, cerand cearta, ei sunt niste ingerilaughing

| anonim_4396 explică (pentru SebylVane1890):

Fetele care fac intentionat sa stea langa tine si cauta cearta e posibil ca te plac. :p

| SebylVane1890 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vorbeam de fete intre fete.
Scuze ca nu am specificatlaughing

| Dede7747 a răspuns:

Că te iubeste laughing

Lasa-l pe baiat să respie sigur nu te place incearcă să il tratezi prin indiferenta nu mai fi așa dragut cu el poate atunci o să inceapă să te placă... Dacă face asta sigur nu te pace...Dar incearcă baftă, fundă? :*