| EmiliaTonciuVasile a întrebat:

Ce inseamna daca vorbesc cu un baiat si mereu ajungem sa vorbim despre sex si chestii perverse,are prietena el,totusi imi scrie si 99, 99% din timp dezbatem acest gen de subiecte.Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin orientarea/dirijarea discutiilor permanent in directia unor teme erotice si/sau sexuale mai mult sau mai putin perverse sau cu o fantezie sexuala accentuata, probabil ca are intentia de a te pregati, de a te atrage sau chiar de a incerca sa te determine ca la un moment dat cand va considera ca esti suficient de "pregatita" sa-ti propuna transpunerea in practica a celor discutate. Sau exista si posibilitatea ca pur si simplu sa aiba o imaginatie foarte bogata care ii permite sa-si inchipuie ca in acele momente mai deosebite, mai "fierbinti" din timpul discutilor/convorbirilor pe teme erotice ca sunteti "impreuna" chiar si asa virtual. Astfel de stari combinate cu o imaginatie bogata pot genera senzatii si sentimente ca atat dorinta cat si placerea mentala sunt indeplinite atat prin satisfacerea ta cat si a lui prin de a te... poseda. big grin

7 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Inseamna ca ii dai apa la moara si doua sunt mai bune decat una, iar incercarea moarte n-are.
Nu se ma fabrica oameni cu coloana vertebrala.

| vocea a răspuns:

Buna, inseamna ca va placeti foarte mult, acum ramane de vazut daca sunteti pregatiti sa aveti o relatie.

| EmiliaTonciuVasile explică (pentru vocea):

Are prietena, eu il cam plac, care-s sansele sa ma placa daca are prietena? adica daca chiar ma placea, nu mai era cu aia, nu?

| vocea a răspuns (pentru EmiliaTonciuVasile):

Nu vau sa te mint, daca o sa fi cu el o sa te insele cu alta, e clar ca nu e un om de incredere si ii place sexul, daca o sa fie cu tine o sa fie doar pentru sex.

| FaraNumePls a răspuns:

Buna,înseamnă că lui i se pare că tu ești o companie plăcută și poate vorbi lucruri din astea cu tine.
Funda? happy

| A02Sniper a răspuns:

Posibil ca pentrul el esti o persoana care in compania ta se poate destine si a vorbi lucruri de genul fara nici o jena.

| ceciliastefanescu2000 a răspuns:

Vrea sa te **** si in cur si in ****