| xBELLAx a întrebat:

Ce inseamna la voi "a fi o femeie usoara"? Nu vreau o definite din dex, vreau sa imi spuneti parerea voastra deoarece am auzit cam multe si nu era niciuna la fel laughing
funda

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe românește se distrează cu toți, nu refuză pe nimeni, este catalogată "curvă".
Crăciun fericit!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie care cedeaza usor, careia ii place viata si se ''distreaza'' cu toti fara a se gandi la consecinte. O femeie care nu are vise, scopuri in viata. In general o femeie fara caracter!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu n-am sa-i scot ochii lui? de cand este el investit cu puterea de a scoate ochii? i-i scot la propriu. si-i mai tai si altceva daca indrazneste sa sugereze macar ca ar fi nemultumit.

| LoredanaaAndreeaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii scoti ochii la propiu arolling on the floor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca inca exista asemenea barbati neintinati in zilele noastre. cei mai multi sunt niste desfranati. iar pacatul malahiei le otraveste sufletul si trupul de la cele mai fragede varste. dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este acea femeie fiind catalogata ca si o "curvă".
Te pup!

| HDSeer a răspuns:

Se comporta stupid.Fumeaza.Nu e educata.Se *ute cu toti si se lasa pipaita.

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Curva,prostituata. nu treci bine in patul unui barbat ca treci in altul.

| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Pai, o femeie care nu isi respecta barbatul, il inseala, este nimfomana, este prostituata, ai zis ca oferi funda! :*

| LoredanaaAndreeaa a răspuns:

N-ai voie sa faci sex cu prietenul daca nu esti casatorita?

| LoredanaaAndreeaa a răspuns:

Si daca ma casatoresc la 30 de ani? Trebuie sa stau virgina pana atunci?thinking

| LoredanaaAndreeaa a răspuns:

Fiecare cu parerea lui laughing)

| Kiss4you99 a răspuns:

Adica se lasa din prima, nu are si ea demnitatea ei de femeie si se culca cu toti.