| Alysée a întrebat:

Ce inseamna pentru baieti o fata proasta? si ce parere aveti despre o fata care se da la toti baietii? v-ati indragosti de ea?

6 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Dragostea vine atunci cand nu te astepti. nici o fata nu e proasta pe de-antregu. ii zici unei fete ca e proasta numai ca sa o necajesti. Ofata care se da la toti baietii e curva ( pentru ca nu se da si la mine crying( ) acum serios, o fata nu e bine sa se dea la toata lumea ca nu o mai ia nimeni in serios. Poate sa fie de gasca, de treaba, dar ce face ea in timpu liber si cu cine e bine sa ramana secret.

| nesuferit a răspuns:

Nu tu alegi de cine te indragostesti.ai pus intrebarea prost

| Primo a răspuns:

Sunt de acord cu ce a zis Smaylik baietii le acorda atentie doar pentru sex atit

| JohnnyWest a răspuns:

Cand eram mai mic poate da ma asa zis indragosteam ca eram mai fraier dar acum daca dau de una de genul asta o voi ocoli de cate ori dau de ea

| Marius_4666 a răspuns:

Raspunsul la prima intrebare : Pai. o fata proasta pentru. noi inseamna ca facem ce vrem din ea. Raspunsul la a 2-a intrebare : Este sigur o L.S.A adica Labagista Sugativa Autostopista

| Smaylik a răspuns:

Nu, baietii ii vor trage atentie doar pentru a o baga in pat.