| catalina_2916 a întrebat:

Ptr baieti: ce parere aveti despre o fata care se da la voi? credeti ca e lesinata dupa voi, credeti ca e proasta?(sa presupunem ca si voi o simpatizati)

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

@ada, mie personal imi place cand mi se intampla. Imi arata ca stie ce vrea (imi plac fetele care nu sunt f timide. happy ) In niciun caz nu o sa pari o "lesinata" sau o "proasta". Singura problema ar fi reactia ta, daca nu-ti impartaseste sentimetele...winking
Mult noroc, Shinwinking

27 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Cred ca...am pus-o diseara big grin

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sucul, Sensei? Ce dezamagire! Floricelele merg cu bere!

| hândel a răspuns:

Cea mai buna parere. Chiar le poftesc pe lesinate si proaste sa se dea la mine. Nu le judec, le "iubesc" doar, macar o data. big grin laughing

| Parintele a răspuns:

Ce parere sa ai. e ok. Te bagi in seama si vezi mai apoi ce vrea.

| Encore a răspuns:

Majuritatea sunt cam proastea, dar nu toate, urasc cand se da o fata la mine si nu mi recunoaste nimic laughing

| catalina_2916 explică:

Dragul meu, n-am aparut din niciun catun uitat de lume. m-am exprimat asa pentru ca din cate am vz expresiile astea sunt cel mai des folosite la baieti.

| catalina_2916 explică:

Cand am spus ca,, s-ar da la voi", am vrut sa spund k v-ar face niste mici avansuri.in sensul asta.nu ca ar vrea sa intretina relatii sexuale.ci doar sa faca primul pas happy am scris repede si n-am mai tinut cont de exprimare.

| catalina_2916 explică:

@eu_o_mare_enigma: s vorbesti cu,, fetitzo" cu cine vrei tu, dar nu cu mine...si e problema mea cum ma exprim... ce, tu ai impresia ca te exprimi atat de bine? am gresit si gata. n-ai tu niciun drept s m judeci.eu pur si simplu am avut o nelamurire si am pus din graba o intrebare nemaitinand cont de exprimare.chiar e o greseala atat de mare?

| Ben. a răspuns:

Nu nicidecum.

| sorin a răspuns:

Pai daca si eu o simpatizez cum ai zis tu si fata se da la mine atunci ii acord sansa de a fi impreuna cu mine.***

| pepe a răspuns:

O fată care se "oferă pe tavă", nu poate fi decât una uşoară, naivă sau disperată. Orice fată, ca cea descrisă de tine, are un interes să se poarte aşa.

| el3ctronizenT a răspuns:

Da asta as crede big grin

| yoanna73 a răspuns:

Daca va simpatizati reciproc, de ce sa fie proasta?

| Ninja-Mistress a răspuns:

Da-te la mine si-ti zic apoi ce parere amwinking

| sharky88 a răspuns:

Eu o inteleg k na traim in secolul vitezei si nu trebuie sa ne pierdem prea mult timpul

| bugmafia a răspuns:

Eu cred ca e o fata cu tupeu, o fata care stie ce vrea de la viata. dupa mine e o fata ok mai ales daca el n-are tupeu s-o abordeze.

| mastersinky a răspuns:

In primul rand daca arata bine as crede ca ma place si m-as da si eu la ea... daca e urata o ocolesc si nu o bag in seama!

| m24 a răspuns:

Depinde in ce fel se de da la noi. O fata care doreste sa inceapa o relatie inseamna ca stie ce vrea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Initial as fi ingrijorat, ne cunoscand motivele...
Daca nu are motive dubioase de a se da la mine, m-as simti dupa aia bine, oricui ii face placere sa fie apreciat/admirat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thoooamne, ce exprimare.auzi lesinata, proasta? dar tu din ce catun uitat de lume ai mai aparut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca are SIDA, o accept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetito, intai invata sa te exprimi corect, si numai dupa aceea sa dai stupid.stupida este exprimarea ta.nu vad de ce o fata sa nu incerce sa agate un baiat.este ceva imoral in asta? si multumesc pentru stupid, poate intre timp mai faci exercitii de exprimare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hoooo! iar sariti la scandal! inumarati pina la 5 trageti aer in piept! ce naiba? am petrentii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moama e rost de cearta. Stai sa-mi iau floricelele de porumb si sucu, ma asez comod in scaun si vizionare placuta laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardnaxur1961 berea o las pentru fripurica. Tocmai sfiriie in tigaie big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetito, asta da dovada ca si in viata de zi cu zi adopti aceeasi exprimare. daca aici unde intr-adevar te poti corecta si unde nu te grabeste nimeni sa iti expui ideile, te exprimi execrabil, ma ingrozesc daca ar fi sa dau ochii cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele care se dau la baiati sunt cazute de pe luna