| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Ce inseamna un sarut? s-a sarutat cu fosta, dupa nici o saptamana ce ne-am despartit, si cred ca are impresia ca eu inca vreau sa ne impacam, dar el nu stie ca eu am aflat...
Il iubesc, dar la ce folos?
Asteptam un raspuns, sa vad ca si el chiar tinea la mine, si l-am primit. Era raspunsul pe care in interiorul meu il stiam, dar speram sa ma insel.

Ati ierta asta vreodata? Ati mai avea incredere in el?
Eu una nu mai pot...si daca a facut asta, in ochii mei a cazut mult, si mi-a demonstrat cu adevarat cine e.
Ma insel? Ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| Mary_5158 a răspuns:

Buna,lumea e diferita; daca te iubeste iti va cere scuze intr-un scurt timp, iar daca ii este indiferent, a facut o data-o va mai face
organizeaza o intilnire cu el si spune-i tot ce semti, apoi lasa-l sa reflecteze.Nu fi f insistenta. asteapta urmatorul gest din partea lui.
iar daca nu se mai arata timp de citeva zile, atunci totul e clar.
o zi frumoasa

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Un sărut poate da oricine în orice moment, sa iubești cu adevărat nu are nici un rost deoarece poți fi dezamăgita în orice moment, eu nu iert deloc sunt o mașinărie (glumeam) dacă nu o sa am relație stabila la ce sa mai iert ca n-am pe cine, eu în locul tău as rămâne singur toata viata ca asa e mai bine.