| anonim_4396 a întrebat:

Ce intelegeti prin iubire neconditionata? sunteti capabili de asa ceva?

5 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Este iubirea daruita din tot sufletul, chiar fara sa astepti sa fii iubit la randu-ti de persoana pe care o iubesti, daruirea totala de sine!
Si da! Sunt capabila de asa ceva!

| RedGuy a răspuns:

Stiu pe cineva care ma iubeste si ma va iubi neconditionat pana la sfarsitul vietii,acel cineva este cateaua mea care plange atunci cand plec, se bucura atunci cand ma trezesc, cand stau la pc intotdeauna isi pune capul pe piciorul meu sau se urca pe picior si ma linge. Daca intre animal si om exista iubire neconditionata cred ca si intre oameni poate exista.

| CryssCrySta a răspuns:

Iubire adevarata fara a cere ceva in schimb.

| CryssCrySta a răspuns:

Iubire adevarata, fara a cere ceva in schimb.

Răspuns utilizator avertizat