| anonim_4396 a întrebat:

Ce intelegeti voi prin 'iubire'?

Răspuns Câştigător
| TraficDeViSe a răspuns:

pentru mine iubirea e atunci cand ma simt legata sufleteste de o anumita persoanalove struck cand imi doresc sa fiu in fiecare secunda cu ealove struck cand mi-e dor de elllove struck cand ma gandesc in fiecare clipa la ellove struck...nush e ca si cum am fii doi magneti care nu pot sta departe unul de altul cand se intalnesclove struck...
iubirea e cel mai frumos lucru pe care il poate simti un omlove strucklove strucklove struck

2 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Nimic concret!

| atssuka a răspuns:

Siguranta.,opusul singuratatii.