| SkittlesS a întrebat:

Ce lucruri paranormale vi sau intamplat?
Povestiti
Da dinalea care sa ma sperie si pe mine big grin

funda

Scz de categorie

Răspuns Câştigător
| tinutinu a răspuns:

Eu am patit odata ceva cam nasol.Am fost sigur acasa intr-o seara.Parti erau plecati la niste prieteni iar euakasa imi fakeam de cap.Asl muzicaa si deodata a cazut o floare de pe dulap.M-am speriat binenteles dar na nu am spus nimic. Dupa vreo 15 minute am vrut sa ma duc pana afara dar apoi m-am razgandit si a venit un pr pe la mine. Dupa ce a plecat la cealalta usa care era inchuiata se miska cleanta.Am incremenit si cand am vurt sa ma duc la usa am vazut ceva alb in fata ochilor iar apoi usa deschisa larg! Am avut un soc cateva zile dar dup mi-am revenit

3 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

M-am c*cat pe mine inainte sa ajung la biserica, probabil de emotii. laughing

| LostLady a răspuns:

Am luat un 10 la engleza :d

| Alleychan a răspuns:

Pai am multe de zis puppy dog eyes. Sa incepem cu niste vise: am visat acum cateva luni o pisica alba, oarba. si apoi am vazut o imagine cu ea ' moarta '. Urmatoarea zi eram afara cu o prietena. si stateam pe banca, si la un moment a trecut aceeasi pisica ca in vis prin fata mea. Bineintes ca am ramas cu gura cascata. ma rog pana aici a fost ok coincidenta straight facedar apoi m-am uitat la o masina si am vazut o pisicuta de aia micuta de se pune la masini care face cu mana :3 si curioasa logic m-am apropriat de masina, dar cand am ajuns acolo nu era nimic straight face nici urma de pisici chestii etc. Bun si in momentul ala am vazut pisica aceea alba calcata de o masina. straight face Okei a fost ciudat.alte intamplari au fost cu jocurile mele si alea prietenilor mei de cand eram mai mica : de exemplu incepusem sa facem papusi voodoo [ eu bineinteles am avut ideea rolling eyes... ca de cand sunt mica am o fixatie cu toate chestiile de genul blushing ] so, si eu si cu o prietena ne-am luat papusile acasa. ea pe a mea si eu pe a ei. In seara aceea prietena asta a scapat carti pe ' papusa ' si m-a sunat sa ma intrebe daca s-a intamplat ceva. Eu fara sa stiu ca a scapat carti pe papusa, si chiar atunci imi cazuse un raft de la un sifonier pe picioare straight face sau... ne ' jucam ' de-a spiritismul, un exemplu: la ziua mea, era aproape 12 si am facut noi ce am facut si am zis hai :ca sa nu se faca curent, ca sa nu avem sursa de lumina nimic facem asa: stingem lumina, inchidem geamurile, punem un prosop sub usa sa nu intre curent. Am facut asta si am inceput noi sa facem acolo. si deodata s-au stins lumanarile si s-a miscat rau perdeaua, ca si cum ceva ar fi intrat prin ea straight face bineinteles ca ne-am speriat noi inchizand geamurile, punand si acel prosop sub usa si plus fara nicio lumina straight facesau cand mai ieseam afara cu prietenii, vedeam printr-o gradina un baietel care ne priveste si de fiecare data cand ma ridicam si ma uitam fix in ochii lui incepea sa fuga, iar eu fugeam dupa el.si tot imi intrebam prietenii : il vezi? si bineinteles ziceau :nu. oricum mi s-au intamplat destule lucruri oh go on si sincer nu mi-as irosi timpul sa spun prostii acum daca chiar nu s-ar fi intamplat.